قهرمانی ورزشکار ساروی در مسابقات جام دریای بالتیک روسیه

نسیم ورزش : علی نادری ورندی ساروی که به عنوان لژیونر در مسابقات جام دریای بالتیک از دانشگاه صنعتی کلاواوستال آلمان در این دوره از رقابت‌ها شرکت در بخش نمایش شمشمیر به مقام قهرمانی رسید.
مسابقات جام دریای بالتیک

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ علی نادری ورندی در ارتباط با فعالیت ورزشی‌اش در آلمان و حضور در مسابقات دانشجویان جهان در روسیه و قرار گرفتن روی سکو با پرچم ایران، اظهار کرد: در مسابقات قهرمانی تمام هاپکیدو اروپا در سن‌پترزبورگ روسیه شرکت کردم که به نام جام دریایی بالتیک معروف است.

وی با اعلام اینکه تیم ملی ایران در این دوره از رقابت‌ها شرکت نکرد، تصریح کرد: رئیس فدارسیون ورزش‌های سن پترزبورگ از عدم حضور ایران در این دوره از رقابت‌ها از بنده پرس و جو کرد.

این دانشجوی ساروی مقیم آلمان با اعلام اینکه در این دوره از رقابت‌ها در بخش شمشیر مدال طلا را کسب کردم، یادآور شد: برای افتتاحیه این فستیوال این مسابقات رسمی از بنده درخواست شد که با حرکات نمایشی بنده شروع شود.

وی با اعلام اینکه پس از اتمام حرکات نمایشی درخواست همکاری با بنده را مطرح کردند، افزود: اطلاعاتی درباره سوابق ورزشی بنده دریافت کرده و قول مساعد برای تداوم همکاری در آینده دادند.

نادری ورندی درباره فعالیت تحصیلی خودش در آلمان یادآور شد: در حال حاضر در دانشگاه صنعتی کلاواوستال مشغول تحصیل هستم  و ترم سوم کارشناسی ارشد را می‌گذرانم.

وی با اعلام اینکه شروع ورزش بنده با کنگ‌فو در هفت سالگی بوده است، یادآور شد: کاراته، دفاع شخصی و در نهایت از ۱۵ سالگی هاپکیدو جی‌اچ‌ای را با استاد حعفر نوائی در آمل شروع کردم و یک روز درمیان از ساری برای تمرین به این شهر می‌رفتم.

این دانشجوی ایران مقیم آلمان یادآور شد: فعالیت ورزشی خودم را در این کشور پیگیری کردم و از سال ۲۰۱۶ در دانشگاه محل تحصیل کورس ورزشی ارائه دادم و دانشجو شاگرد آموزش می‌دهم و ۶ ماه مشغول بخش فرهنگی دانشجویان دانشگاه هستم و برای اولین بار عصر فرهنگی چی‌تو ران که بنا داریم دانشجویان، چینی، ترکیه و ایرانی را متقاعد کنم که بعد از تحصیل با همدیگر ارتباط داشته باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو