قهرمانی رکابزن ایران در مرحله چهارم تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان

نسیم ورزش : مرحله چهارم از تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان با قهرمانی رکابزن ایران  برگزار شد.

 

قهرمانی رکابزن ایران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مرحله چهارم از سی و دومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان امروز چهارشنبه ۱۹ مهرماه در مسیر تبریز به سرعین و به مسافت ۱۹۶ کیلومتر برگزار و با قهرمانی امیر کلاهدوز رکابزن جوان ایران از تیم پیشگامان کویر یزد به اتمام رسید. 

در این مرحله امیر کلاهدوز از پیشگامان کویر یزد با زمان ۴ ساعت و ۲۵ دقیقه و ۴۰ ثانیه به عنوان نفر نخست از خط پایان گذر کرد. «توماس لباس» از کینان ژاپن با زمان ۴ ساعت و ۲۵ دقیقه و ۴۰ ثانیه و «راب رویخ» از تارتلتو بلژیک با زمان ۴ ساعت و ۲۵ دقیقه و ۴۰ ثانیه نیز دوم و سوم شدند. 

در پایان مرحله چهارم «راب رویخ» از تارتلتو بلژیک پیراهن طلایی را پس از سه روز از رکابزن اهل هلند تصاحب کرد و فردا با این پیراهن مسابقه می دهد.  «ایلیا داویدنوک» از شهرداری تبریز برای سومین روز متوالی پیراهن کوهستان و پیراهن سفید را از آن خود کرد. پیراهن سبز نیز به  «مارکو دوئتس» از بیبی دامپ هلند رسید. 

فردا پنجشنبه مرحله پنجم تور در مسیر سرعین به تبریز و با طی مسافت ۱۹۱ کیلومتر برگزار می شود. سی و دومین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان در شش مرحله از ۱۶ ال ۲۱ مهرماه برگزار خواهد شد. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو