قهرمانی دختران تکواندوکار مازندران در رقابتهای کشوری دلچسب بود

نسیم ورزش : سرمربی تیم جوانان  مازندران گفت : قهرمانی دختران تکواندوکار مازندران در رده جوانان پس از سالیان سال در رقابتهای کشوری شیرین و دلچسب بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، تیم جوانان بزرگسالان دختر مازندران با کسب ۳ مدال طلا، ۲ نقره(یک‌مدال قرآنی)، ۱ مدال برنز و ۶۷ امتیاز موفق شد جام قهرمانی بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی کشور را بالای سر ببرد.

محبوبه محمدنژاد سرمربی تیم جوانان  مازندران که عنوان بهترین مربی کشوری را بدست آورد قهرمانی تیم جوانان را پس از سالیان طولانی بی سابقه و دلچسب بیان کرد: تیم دختران تکواندوکار در قهرمانی کشور با آمادگی کامل و فوق العاده دلچسب ظاهر شدن و این قهرمانی برای ما بعد از سالیان سال شیرین بود.

محمدنژاد در ادامه عنوان  کرد: ترکیب تیم دختران مازندران خیلی خوب بسته شد و با وجودی که زهرا پوراسماعیل و زهرا شیدایی ۲ تا از بهترین های تکواندو ما به دلیل آسیب دیدگی در ترکیب نبودند اما درخشش باقی تکواندوکاران مثال زدنی بود و تمام توان خود را برای رسیدن به قهرمانی گذاشتند.

سرمربی تیم جوانان با اشاره به داشتن اردوهای مختلف  گفت: ما برای این دوره از مسابقات با برپایی اردوهای استانی در شهرستان نوشهر و ساری همچنین برگزاری تمرین‌مشترک با تکواندوکاران استان گلستان همه امکانات را برای آماده سازی بچه ها فراهم کردیم  از ماه های قبل در اردو بودیم خداروشکر بچه ها توانستند با نمایش فوق العاده خوب ظاهر شوند و جواب زحماتشون را بگیرند.

وی افزود: تیم های شرکت کننده هرکدام مدعی سکو بودند و حداقل دو یا سه تکواندوکار صاحب نام را در ترکیب داشتند اما شیردختران استان بی بدیل ظاهر شدند و از رسیدن به خواسته اشان دست نکشیدند.

جا دارد از مریم کیومرثی نایب رییس بانوان تکواندو و  به خاطر حمایتهای بی دریغ و داشتن برنامه های خوب و برپایی اردوهای مختلف تشکر کنم. قطعا توجه و برنامه ریزی های هیات تکواندو استان در این قهرمانی نقش بی بدیلی داشت.

بهترین سرمربی مسابقات قهرمانی کشور خاطر نشان کرد:  ترکیب تیم مازندران در این دوره حاصل استعدادیابی هیات در رده های پایه بوده تمامی تکواندوکارانی که با ما همراه بودند از خوبهای مازندران هستند که از رده خردسالان تا جوانان در این میادین حضور پیدا کردند و جایگاه خوبی رو در تیم ملی بدست آوردند و در نتیجه توانستند تجربه های خوبی کسب کنند، این پیروزی و قهرمانی قطعا برای یکایک مازندرانی ها ارزشمند است.

وی در پایان گفت : از کادرفنی تیم که در این مدت زحمات بسیاری برای کسب این نتیجه کشیدند تشکر کنم و امیدوارم با وجود پتانسیل و ظرفیت های موجود در استان مازندران همواره شاهد تکرار این افتخارات باشیم‌.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو