قهرمانی تیم پیکان در لیگ برتر والیبال جوانان

نسیم ورزش : رقابت‌های لیگ برتر والیبال جوانان سال ۹۵ با قهرمانی تیم پیکان به پایان رسید.

 

قهرمانی تیم پیکان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر رده سنی جوانان ایران جام «شهدای منا» که از روز جمعه هشتم بهمن ماه به میزبانی باشگاه کاله مازندران آغاز شده بود، روز چهارشنبه با قهرمانی پیکان به پایان رسید.

در دیدار نهایی این رقابت ها تیم های پیکان تهران و سازمان عمران شهرداری ساری به مصاف یکدیگر رفتند که پیکانی ها سه بر یک به پیروزی رسیدند و عنوان قهرمانی را از آن خود کردند.

تیم پیکان در ست نخست ۲۵ بر ۲۱ مغلوب نماینده ساری شد اما در ست های دوم تا چهارم با امتیازهای ۲۸ بر ۲۶، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۴ به پیروزی رسید تا جام قهرمانی سال ۹۵ را بالای سر ببرد و سازمان عمران شهرداری ساری نایب قهرمان شود.

در دیدار رده بندی نیز تیم شهرداری ارومیه موفق به شکست سه بر یک بانک سرمایه شد و به مدال برنز این رقابت ها دست یافت.

بانک سرمایه در ست سوم این دیدار ۲۵ بر ۲۳ پیروز شد اما در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۷ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۳ مغلوب شهرداری ارومیه شد تا به رتبه چهارمی این رقابت ها اکتفا کند.

مرحله نهایی لیگ برتر جوانان سال ۹۵ با حضور هشت تیم صعود کاله مازندران، سازمان عمران شهرداری ساری، شهرداری ارومیه، پارسه تهران، هاوش گنبد، پیکان تهران، سایپا تهران و بانک سرمایه به مدت پنج روز پیگیری شد.

یونس حسن زاده به عنوان ناظر سازمان لیگ، نظارت بر مرحله نهایی لیگ برتر جوانان را بر عهده داشت.

تیم های پیکان، سایپا و صالحین ورامین در سال گذشته (۱۳۹۴) رتبه های اول تا سوم لیگ برتر جوانان را به دست آورده بودند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *