قهرمانی تیم سایپای آمل دررقابتهای لیگ دسته دوم تنیس باشگاه های کشور

 

مسابقات لیگ دسته دوم تنیس مردان باشگاه های کشور با قهرمانی تیم سایپای آمل وصعود این تیم به رقابتهای فصل آینده لیگ دسته یک کشور در بابل به پایان رسید.

تنیس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در روز پایانی این مسابقات که سه شنبه شب در باشگاه ایرانا بابل برگزار شد، پس از تیم ساپیای آمل که جام قهرمانی مسابقات را بالای سربرد، تیم های شهیدهمدانی همدان ، کاوشگران تهران و آتیه اصفهان رده های دوم تا چهارم این مسابقات را کسب کردند.
تیم آمل در رقابتهای امسال با ترکیب ‘ محمدعلی احمدی لاریجانی، مسعود الماسی، هادی فرزانه و صمدفرحناک’ به عنوان بازیکن مربی به مصاف حریفان خود رفتند ودرنهایت به عنوان نماینده مازندران جواز حضور در رقابتهای فصل آینده لیگ دسته یک را کسب کرد.
به تیم قهرمان این رقابتها ۵۰میلیون ریال، تیم دوم ۳۰میلیون و سوم وچهارم ۱۰میلیون ریال جایزه نقدی اهداء شد.
در مسابقات امسال لیگ دسته دوم تنیس باشگاه های کشور ۳۲ تیم باشگاهی در هشت گروه چهار تیمی به مدت یک هفته در باشگاه ‘ ایرانا ‘ بابل با هم رقابت کردند.
استان مازندران با ۵ تیم ‘ پدیده جویبار، کیاموتورز بابلسر، کافه تنیس بابل الف وب و سایپا آمل’ بیشترین تعداد تیم های شرکت کننده در مسابقات لیگ دسته دوم تنیس باشگاه های کشور را داشت.
با اعلام فدراسیون تنیس، تیم های اول تا چهارم این رقابتها جواز حضور در مسابقات فصل آینده لیگ دسته یک تنیس باشگاه های کشور را کسب کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو