قهرمانی تیم دانشگاه صنعتی مازندران در مسابقات فوتسال دانشگاه‌های مازندران

نسیم ورزش : مسابقات فوتسال دانشگاه‌های مازندران با قهرمانی تیم دانشگاه صنعتی استان پایان یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، اختتامیه مسابقات فوتسال دانشگاه‌های مازندران به پایان رسید.

این مسابقات با حضور ۱۸ تیم از ۱۸ دانشگاه مازندران در ساری به مدت یک هفته دبرگزار شد و در روز پایانی این رقابت‌ها مسابقه فینال برگزار و جوایز به سه تیم برتر اهدا شد.

در پایان این رقابت‌ها تیم دانشگاه صنعتی مازندران، تیم دانشگاه طبری و تیم دانشگاه علوم و فنون موفق به کسب مقام‌های نخست تا سوم شدند و تیم صالحان قائم‌شهر صاحب کاپ اخلاق این رقابت‌ها شد.

مراسم اهدا مدال این رقابت‌ها با حضور علی رعدی سرمربی شهروند ساری انجام شد.

رئیس هیأت ورزش دانشگاهی مازندران در مراسم اختتامیه این رقابت‌ها، گفت: این رقابت‌ها در فضایی بسیار صمیمی و عالی بدون کمترین تنش برگزار شد که این موضوع نهایت اخلاق و شخصیت دانشجویان را نشان می‌دهد.

حسین ذبیحی از زحمات تیم پزشکی، کادر فنی و مدیرعامل مؤسسه کاسپین تشکر کرد.

مدیرعامل مؤسسه کاسپین نیز در این مراسم، اظهار کرد: جوانان آینده‌سازان این مملکت هستند و باید قدر خودشان را بدانند و علم و تحصیل را در کنار ورزش به‌درستی انجام دهند.

عیسی بابایی افزود: امروزه جوانان تحصیل‌کرده در کشور فاقد شغل و کار هستند که همه این افراد فقط به دنبال کار و پشت‌میزنشینی هستند.

وی با اشاره به اینکه تا زمانی که دانشجویان به دنبال پشت‌میزنشینی باشند جامعه توسعه پیدا نمی‌کند، ادامه داد: امروزه حتی افراد تحصیل‌کرده فنی نیز به دنبال کارهای اداری و پشت‌میزنشینی هستند.

بابایی بیان کرد: ۱۰ درصد جامعه توسعه‌یافته پشت‌میزنشین و ۹۰ درصد در کار اجرایی، صنعت و تولید هستند و تا زمانی که اقتصاد شهر، استان و کشور را درست نکنیم مردم در رفاه و آسایش نبوده و بیکاری ریشه‌کن نمی‌شود.

این حامی ورزش خاطرنشان کرد: باید از خودمان همت به خرج دهیم و کارآفرینی یا کارگاه‌های کوچک تولیدی ایجاد کنیم تا هم خودمان مشغول به کار شویم و هم افراد تحصیل‌کرده را در کنار خودمان به کار مشغول کنیم.

بابایی با اشاره به اینکه مراکز و دانشگاه‌های ما باید تولیدکننده صنعت باشند و این تولیدات را باید صادر کنیم، گفت: تا زمانی که جامعه و شهر را درست نکنیم این آرامش وجود ندارد و این به همت شما جوانان کشور بستگی دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *