قهرمانی تهران در رقابت‌های وزنه‌برداری جوانان

نسیم ورزش : تیم وزنه برداری جوانان استان تهران با کسب ۵۶۱ امتیاز به مقام قهرمانی رقابت‌های وزنه‌برداری جوانان کشور در ماهدشت کرج دست یافت.

رقابت‌های وزنه‌برداری جوانان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش  و به نقل از سایت فدراسیون وزنه برداری، رقابت‌های وزنه برداری قهرمانی جوانان کشور یادواره ۱۱۰ شهید ماهدشت کرج و انتخابی تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان، به مدت ۲ روز (۱۵ و ۱۶ دی ماه) با حضور ۸۲ وزنه بردار در قالب ۲۵ استان از سراسر کشور در سالن نشاط اردوگاه فاطمه الزهراء این شهر برگزار شد و در نهایت تیم وزنه برداری جوانان استان تهران با کسب ۵۶۱ امتیاز به قهرمانی رسید.

همچنین تیم خوزستان با ۵۵۲ امتیاز نایب قهرمان شد و استان کرمانشاه نیز با هفت وزنه بردار و ۴۹۶ امتیاز به مقام سومی دست پیدا کرد. تیم‌های مازندران با ۴۶۳ امتیاز و استان البرز با ۳۷۵ امتیاز به ترتیب در جایگاه‌های چهارم و پنجم قرار گرفتند.

با ارزیابی کمیته مسابقات فدراسیون وزنه‌برداری رضا فلاحی وزنه بردار استان کرمانشاه با کسب ۳۹۲ امتیاز بعنوان برترین وزنه بردار مسابقات قهرمانی جوانان کشور در استان البرز شناخته شد. حسین غزالیان از استان مازندران با ۳۸۸ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت و علیرضا دهقان از استان خوزستان با ۳۸۰ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو