قهرمانی تنیسورهای تهران وفارس در مسابقات نوجوانان کشور

نسیم ورزش : مسابقات تنیس رده های سنی کمتر از ۱۲ و ۱۴ سال قهرمانی پسران کشور با قهرمانی تنیسورهای تهران و فارس در این دو رده در شهرستان بابل مازندران به پایان رسید.

تنیسورهای تهران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ در پایان این مسابقات که پنجشنبه شب درمجموعه ورزشی ایرانا بابل برگزار شد، در دیدار نهایی جدول اصلی بخش انفرادی رده سنی کمتر از ۱۲ سال ، ‘ امیرعلی قوام’ از تهران با پیروزی برابر’ کسری رحمانی’ از فارس قهرمان شد وجایزه نقدی این مسابقات را نیز از آن خود کرد.
‘ آرتین نظری ‘ از تهران و ‘محمدمهدی فرج پور’ از اصفهان نیز به طور مشترک سوم شدند.
در بخش تیمی این رده نیز ‘ تیم دو نفره ‘ امیرعلی قوام و آرتین رضایی’ از تهران برابر همشهریان تهرانی خود پیروز شدند و قهرمانی تیمی این مسابقات را نیز جشن گرفتند.
همچنین تیم ‘ نبی لو و نجاریان ‘ از آذربایجان غربی و ‘ آرین حسن زاده و سام پازوکی’ از مازندران به طور مشترک به مقام سومی دست یافتند.
در رده سنی کمتر از ۱۴ سال وبخش انفرادی این مسابقات، ‘ پارسا افسری’ از فارس در دیدار نهایی با پیروزی برابر ‘ امیررضا آرمیون’ از آذربایجان غربی به مقام قهرمانی رسید و مقام سومی مشترک این رده نیز به ‘ سامان رضائیان ‘ از فارس و ‘ علیرضا گلزاد ‘ از اصفهان رسید.
همچنین در بخش تیمی رده سنی کمتراز ۱۴ سال، تیم دو نفره ‘ حمید الیاسی و آریو جوادی’ از تهران با پیروزی برابر ‘ پارسا افسری و سامان رضائیان ‘ از فارس بر سکوی نخست وقهرمانی تکیه زدند و مقام سومی مشترک نیز به نمایندگان اصفهان وآذربایجان غربی رسید.
مسابقات تنیس رده های سنی کمتر از ۱۲ و ۱۴ سال قهرمانی پسران کشور با حضور ۸۷ شرکت کننده از استانهای مازندران ، البرز، کرمانشاه ، فارس، خراسان رضوی ، هرمزگان ، کرمان ، قم ، قزوین ، سمنان ، گلستان ، خوزستان ، خراسان شمالی، چهارمحال و بختیاری ، تهران ، آذربایجان غربی ، اصفهان ، ایلام ، بوشهر و یزد به مدت یک هفته در باشگاه ایرانا بابل برگزار شد.
‘ انیس رسولیان’ به عنوان سرداور این دوره از مسابقات بود و ‘ ندا خیرخواهان، نورا موسوی، ندا کاظمی ، مهشید عروجی واحسان جهانی’ در تیم داوری این مسابقات حضور داشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو