قهرمانی بدمینتون باز مالزی در مسابقات بین المللی بانوان جام فجر

نسیم ورزش : قهرمانی بدمینتون باز مالزی در مسابقات بین المللی بانوان جام فجر ، پدیدار فینال یک نفره بانوان در بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون جام فجر صبح امروز( پنج شنبه) در شهرستان زنجان برگزار شد و« تی نا هه » از مالزی به عنوان قهرمانی دست یافت.

قهرمانی بدمینتون باز مالزی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،  در این دیدار « تی نا هه» با غلبه بر « یانگ یانگ لی» دیگر هموطن مالزیایی خود به مقام قهرمانی دست یافت و مدال طلای یک نفره بانوان را به خود اختصاص داد. یانگ لی نیز مدال نقره را به گردن آویخت و« جاکا» از هند و« تد تارتورز» از میانمار با کسب مقام مشترک سومی به مدال برنز رسیدند.

همچنین در قمست دو نفره «ستایش عبدالکریمی» و «هاله همدانچی» با پیروزی برابر دیگر تیم دونفره ایران ( ثمین عابد خجسته و هدیه شمس) به مقام قهرمانی دست یافتند و مدال طلای این دوره از رقابت ها را به گردن آویختند. تیم حریف نیز به مقام دوم و گردن آویز نقره رسید.
تیم های دونفره (پریا اسکندری و رومینا تاجیک) به همراه تیم دونفره (پگاه کامرانی و الناز فیض منش) نیز مشترکا سوم شده و صاحب مدال نقره شدند.
بیست وهفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر به مناسبت گرامیداشت پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران از ۱۶ تا ۱۹ بهمن ماه با جوایز ۲۵ هزار دلاری و با حضور ۱۵ تیم خارجی به همراه ملی پوشان بدمینتون کشورمان در دو قسمت زنان و مردان در سالن ورزشی مادران و کودکان شهرستان زنجان برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو