قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران در رقابت های جهانی برزیل با درخشش کشتی گیران ملی پوش مازندرانی

 

 

نسیم ورزش:  تیم ملی کشتی آزاد جوانان کشورمان با درخشش کشتی گیران جوان آزادکار مازندرانی با اقتدار قهرمان جوانان جهان در برزیل شد.

کشتی

تیم ملی کشتی آزاد جوانان کشورمان در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان با درخشش ۴ کشتی گیر مازندرانی که موفق به کسب ۲ مدال طلا و ۲ مدال نقره شدند، به عنوان قهرمانی این رقابت ها دست یافت.

 
مسابقات کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان که در شهر سالوادور داباها برزیل برگزار شد، دیشب با قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان که  با ۲ مدال طلا، و ۴ مدال نقره با ۶۲ امتیاز قهرمان جهان شدند، خاتمه پذیرفت.

 
در این مسابقات ایمان صادقی در وزن ۶۰ کیلوگرم و مجتبی گلیج در ۸۴ کیلوگرم با برتری مقابل تمامی حریفان موفق به کسب مدال خوش رنگ طلا شدند و رضا مظفری در وزن ۷۴ کیلوگرم و سید ایمان حسینی در وزن ۹۶ کیلوگرم نیز به ۲ مدال نقره دست یافتند.

 
ایمان صادقی دراین مسابقات با برتری مقابل حریفانی از ترکیه، روسیه، آدربایجان در فینال این مسابقات موفق شد حریف مصری را شکست دهد و به مدال خوش رنگ طلا دست یابد.

 
مجتبی گلیج در وزن ۸۴ کیلوگرم نیز پس از برتری مقابل حریفانی از گرجستان، آذربایجان، ژاپن و روسیه در فینال موفق شد کشتی گیر بلاروسی را شکست دهد و به مدال خوش رنگ طلا دست یابد.

 
همچنین رضا مظفری دیگر کشتی گیر مازندرانی وزن ۷۴ کیلوگرم کشورمان در این مسابقات پس از برتری در برابر حریفانی از قرقیزستان، بلاروس و مجارستان در فینال مغلوب حریف روسیه ای خود شد و به مدال نقره بسنده کرد.

سید ایمان حسینی در وزن ۹۶ کیلوگرم پس از قرعه استراحت در برابر حریفانی از تونس، کانادا و هندوستان پیروز شد و در فینال در مقابل حریف  جمهوری آذربایجان شکست خورد به مدال نقره رسید.

 
در این پیکارها پس از تیم ملی کشتی آزاد جوانان کشورمان که با ۶۲ امتیاز قهرمان جهان شد تیم های آذربایجان با ۵۸ و روسیه با ۴۹ امتیاز به ترتیب دوم وسوم شدند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *