قهرمانان رقابت های بدمینتون جوانان کشور مشخص شدند

دیدار فینال نخستین مرحله رقابت های رنکینگ بدمینتون رده سنی جوانان کشور روز چهارشنبه در سالن اختصاصی شهرستان زنجان در قسمت یک نفره و دونفره برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.

 

قهرمانان رقابت های بدمینتون جوانان کشور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در قسمت یک نفره و در دیدار فینال این پیکارها، مهدی انصاری از زنجان در مصاف با امیر جباری از همدان با نتیجه ۳ بر ۲ پیروز شد و به مقام قهرمانی رسید.
در دیدار فینال دونفره، تیم دونفره عرفان شرقی پور و شباهنگ عسگری از تهران در مصاف با تیم دو نفره کیوان ثبوتی و مهراد خان محمدی با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شد و به مقام قهرمانی رسیدند.
امیرحسین نورعلیان و علی حسین خانی در قسمت یک نفره مقام سوم مشترک را به دست آوردند و علیرضا بیگدلی و فربد یاسمی از زنجان به همراه صالح سنگ تراش و محمد مهدی میرشکاری از خراسان جنوبی مقام سوم مشترک دونفره را کسب کردند.
مسابقات رنکینگ بدمینتون رده سنی جوانان پسر با شرکت بدمینتون بازان در قسمت یک نفره و دو نفره از ۲۹ استان کشور در شهرستان زنجان برگزار شد.

قهرمانان رقابت های بدمینتون جوانان کشور قهرمانان رقابت های بدمینتون جوانان کشور قهرمانان رقابت های بدمینتون جوانان کشور قهرمانان رقابت های بدمینتون جوانان کشور قهرمانان رقابت های بدمینتون جوانان کشور قهرمانان رقابت های بدمینتون جوانان کشور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *