قلب همه ایرانی‌‌ها برای ورزشکاران المپیکی می‌تپد

 

 

نماینده مردم رامسر و تنکابن در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: المپیک آوردگاه سخت و طاقت‌فرسایی است، همچنین همه مردم کشورمان برای ورزشکاران المپیکی دعا کرده و قلبشان برای آنها می‌تپد.

نماینده مردم رامسر و تنکابن در مجلس شورای اسلامی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، شمس‌الله شریعت‌نژاد در آیین بدرقه ورزشکاران المپیکی استان مازندران در المپیک ۲۰۱۶ ریو اظهار کرد: المپیک سختی‌های بسیاری دارد هرچند راه رسیدن به این مهم نیز سخت و دشوار است.

وی افزود: کسب سهمیه المپیک نیز سخت‌تر از رقابت‌ها در این میدان بوده زیرا در آن همه برای حضور در بزرگترین میدان ورزشی جهان تلاش دارد.

نماینده مردم رامسر و تنکابن در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه ورزشکاران ایران اسلامی افتخارآفرینان کشور هستند و مردم علاقه‌ زیادی به آنها دارند، تصریح کرد: با توجه به مدال‌آوری ورزشکاران در میادین گذشته سطح انتظارات بسیار بالا است.

این مسؤل اضافه کرد: ورزشکاران با توجه به جاذبه‌های زیاد در زندگی مسیر درست خود را انتخاب کرده و در راه خشنودی قلب مردم گام برمی‌دارد.

شریعت‌نژاد گفت:‌ ورزشکاران المپیکی ماه‌ها در اردوی سخت و سنگین بوده و از خانواده به دور هستند هرچند دوری از خانواده تحمل و صبر می‌خواهد که آنها با جان و دل آن خریدند.

وی با اشاره به سهم کم مازندران در حوزه صنعت کشور اظهار کرد: ورزش در بسیاری از شهرهای ایران با حمایت خوب و مطلوب سرمایه‌گذاران همراه است ولی در مازندران سرمایه‌گذاران زیاد تمایلی به حضور در عرصه ورزشی ندارند.

نماینده مردم رامسر و تنکابن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مازندرانی در ۷ رشته ورزشی توانستند ۱۳ سهمیه المپیک کسب کنند، متذکر شد:‌ این مهم نشان از استعدادهای سرشار و بی‌نظیر مردم استان است.

شریعت‌نژاد با اشاره به ۲ ویژگی برجسته ورزشکاران خاطرنشان کرد: دین‌مداری و توجه به کشور از ویژگی‌های ورزشکاران‌مان است زیرا آنها با جان و دل برای ایران اسلامی همه سختی‌ها را تحمل کرده و با توجه به صبر در مقابل بسیاری از نامهربانی‌ها تنها برای افتخارآفرینی مملکت تلاش دارند.

وی افزود: امروزه همه قلب‌ها برای مدال‌آوران کشورمان می‌تپد و امیدواریم این افراد بتوانند نماینده شایسته‌ای برای ایران بوده و با دست پر به وطن بازگردند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *