قرارداد عجیب شاه‌ماهی استقلال لو رفت/هر ۱۰ پاس گل ۵۰۰ میلیون اضافه!

در یکی از قراردادهای عجیب و غیرحرفه‌ای باشگاه استقلال با بازیکنان بندی وجود دارد که در آن عنوان شده اگر بازیکن مورد نظر بتواند در یک فصل ۱۰ پاس گل بدهد پانصد میلیون تومان می‌گیرد!

 

قرارداد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، بعد از آنکه خبر جدایی کاوه رضایی از استقلال منتشر و تاکید شد که وی براساس بندی در قراردادش می تواند از جمع آبی پوشان جدا شود، علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از دیدار با مس کرمان پرده از راز جدیدی در باشگاه آبی تهران برداشت.

سرمربی استقلال که قصد داشت ماجرای جدایی کاوه رضایی را توجیه کند خواسته یا ناخواسته رازی را فاش کرد که مشخص شد علاوه بر کاوه رضایی ۹ بازیکن دیگر این تیم به خاطر بندهایی که در قراردادشان وجود دارد می توانند از استقلال جدا شوند.

هرچند علیرضا منصوریان در فاصله کوتاهی پس از این مصاحبه تلاش کرد با توضیحات تکمیلی ماجرا را جمع و جور کند اما مشخص شد که در بستن قرارداد با بازیکنان استقلال بیشتر طرف بازیکنان گرفته شده تا باشگاه. ضمن اینکه امتیازاتی به بازیکنان داده شده که به نوعی سوار بر باشگاه هستند و هر زمان بخواهند می توانند بروند.

خبرهای رسیده حاکی از این است که در یکی از قراردادهای این بازیکنان بند عجیب دیگری وجود دارد. براین اساس در قرارداد یک بازیکن گرانقیمت که از او به عنوان شاه ماهی فصل نقل و انتقالات هم یاد شده بود، آمده در صورتی که وی بتواند ۱۰ پاس گل بدهد مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان به قراردادش اضافه خواهد شد.

براساس این بند اگر این بازیکن در طول فصل ۹ پاس گل بدهد مبلغی به او تعلق نمی گیرد اما اگر این تعداد با ۱۰ پاس گل برسد مبلغ فوق به قراردادش اضافه خواهد شد. البته این بازیکن در حالی که ۱۰ هفته از رقابت های لیگ برتر گذشته هنوز یک پاس گل هم نداده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو