قرارداد جلالی و نساجی هنوز امضا نشده است

نسیم ورزش : قرارداد جلالی و نساجی هنوز امضا نشده است/ با وجود اعلام باشگاه نساجی مبنی بر حضور مجید جلالی به عنوان سرمربی این تیم در نیم فصل دوم اما هنوز هیچ قراردادی امضا نشده است.

 قرارداد جلالی و نساجی

به گزارشپایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مجید جلالی هفته گذشته به عنوان سرمربی تیم نساجی انتخاب شد. او در ابتدای هفته درجلسه معارفه این تیم شرکت کرد و اینروزها تمرینات نساجی را زیر نظر دارد. اما موضوع قابل توجه این است که هنوز هیچ قراردادی میان کادرفنی و باشگاه بسته نشده است.

جلالی و دستیارانش در حالی سومین روز تمرینی شان بااین تیم را سپری می کنند که گفته می شود مدیران نساجی هنوز قرارداد رسمی با کادرفنی جدید را امضا نکرده اند. سرمربی جدید نساجی در اولین جلسه تمرینی سفر یکی از مالکان و فوت یکی از بستگان دیگر مالک را دلیل عدم امضای قرارداد رسمی اش با این باشگاه عنوان کرد اما امروز بعد از گذشت چند روز هنوز ماجرای سرمربی این تیم پرطرفدار قطعی نشده است.

با توجه به اینکه سرمربی جدید نساجی اعلام کرده است که این تیم باید در نقل و انتقالات با جذب چند بازیکن تقویت شود اما هنوز هیچ اقدام رسمی نیز در این رابطه از سمت باشگاه به گوش نمی رسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو