قدیمی‌ترین سالن کشتی زیراب بازسازی می‌شود

 

نسیم ورزش: رئیس هیئت کشتی زیراب سوادکوه گفت: قدیمی‌ترین سالن کشتی با تلاش این هیئت ترمیم و بازسازی می‌شود.

سالن‌های ورزشی نیمه‌کاره در حال تخریب مازندران چشم انتظار اعت

حیدر عباس‌نژاد در بازدید از مراحل ترمیم باشگاه شهید محسن احمدی زیراب سوادکوه، اظهار کرد: سالن شهید محسن احمدی از سالن‌های کشتی قدیمی در شهرستان سوادکوه بوده که سابقه ۳۰ ساله ساخت دارد و نیازمند تجهیز و ترمیم اساسی است.

وی با بیان اینکه از دو هفته قبل هیئت کشتی زیراب سوادکوه تصمیم بر ترمیم اساسی این سالن گرفته است، افزود: بیش از ۴۵۰ ورزشکار سوادکوهی در طول هفته از سالن ورزشی شهید احمدی زیراب استفاده می‌کنند و در آخرین مزایده واگذاری سالن‌ها نیز مدیریت آن توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه به هیئت کشتی واگذار شده است.

رئیس هیئت کشتی زیراب سوادکوه با اشاره به لزوم فراهم کردن بستر لازم برای کشف و تقویت استعداد‌های ورزشی، افزود: ۱۳ کلاس ورزشی شامل رشته ورزشی کشتی در سالن بزرگ و رشته‌های رزمی در سالن رزمی باشگاه شهید محسن احمدی که در وصیت‌نامه خود بر ساخت این سالن اشاره کرده بود، فعالیت می‌کنند.

عباس‌نژاد از رایزنی گسترده با مسئولان ملی، استانی و شهرستانی برای مشارکت آنها برای ترمیم سالن ورزشی شهید احمدی زیراب خبر داد و گفت: دیدار با منافهاشمی معاون وزیر ورزش و جوانان، دو نماینده سوادکوه در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، رئیس هیئت کشتی مازندران، اعضای شورا و شهردار زیراب، رئیس اداره ورزش و جوانان و مسئولان ادارات، نهاد‌ها، شرکت‌ها و کارخانجات بخشی از رایزنی‌های هیئت کشتی زیراب سوادکوه برای جمع‌آوری اعتبارات لازم ترمیم و تجهیز سالن ورزشی شهید احمدی زیراب است.

وی از برآورد هزینه تجهیز و ترمیم سالن ورزشی و فعالیت‌های مربوط به توسعه رشته کشتی زیراب سوادکوه خبر داد و گفت: هزینه اولیه ترمیم و تجهیز سالن ورزشی و امکانات ورزشی بیش از ۱۵۰ میلیون تومان بر‌آورد شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو