قدر مدال‌آوری ورزشکاران را بدانید

نسیم ورزش: نماینده آمل در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از قاسم رضایی،در خطاب به مسئولان ورزش گفت: مسئولان باید قدر مدال‌آوری ورزشکاران را بدانند زیرا این افراد با اهتزاز پرچم پرافتخار ایران اسلامی و نواختن سرود ملی کشورمان، نام ایران را پرآوازه می‌کنند.

یوسفیان ملا
عزت‌الله یوسفیان‌ملا در دیدار با قاسم رضایی دارنده مدال نقره رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان و خانواده‌اش، با بیان اینکه برای کسب مدال طلا در مسابقات جهانی تلاش زیادی شده است افزود: این مهم نشان‌دهنده عزم جدی و اراده‌ای استوار است.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه خانواده پهلوان قاسم رضایی و دیگر ورزشکاران در دامن پاک خود فرزندی را پرورش دادند که می‌تواند در عرصه ورزش مقابل برترین‌های دنیا ایستادگی کند، تصریح کرد: این ایستادگی مقابل ابرقدرت‌های دنیا بسیار مهم و ارزشمند است.
یوسفیان‌ملا با اشاره به اینکه کشورمان هم‌اکنون با مشکلات مختلف مالی و اعتباری دست و پنجه نرم می‌کند، بیان کرد: ولی با این وجود مدیران ورزشی مازندران توجه ویژه‌ای به مدال‌آوران ورزشی دارند.

وی با اشاره به اینکه باید مسئولان خواسته‌های ورزشکاران میادین جهانی، بین‌المللی و جامعه ورزشی را توجه کنند، ادامه داد: پهلوان قاسم رضایی با کسب مدال نقره در مسابقات جهانی کشتی فرنگی که به‌میزبانی لاس‌وگاس آمریکا برگزار شد، توانست سهمیه المپیک ۲۰۱۶ برزیل را کسب کند.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: با توجه به ظرفیت و تمرینات مستمر پهلوان قاسم رضایی، می‌توان از این ورزشکار وزن ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی کشورمان در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ برزیل انتظار قرار گرفتن روی سکو را داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *