قدردانی بانوی تاریخ ساز ورزش ایران از رئیس جمهوری

بانوی تاریخ ساز تکواندوی ایران که نخستین مدال المپیکی زنان ورزشکار ایران را در المپیک به نام خود نوشت، از رئیس دولت تدبیر و امید به خاطر توجه ویژه به زنان و به خصوص ورزش این قشر جامعه، قدردانی کرد.

 

کیمیا علیزاده

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش «کیمیا علیزاده» تکواندوکار ۱۸ ساله ایران توانست به مدال برنز بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو دست یافته و به سال ها انتظار زنان ایران برای مدال آوری در آوردگاه بزرگ ورزش جهان پایان دهد.
بلافاصله پس از کسب این مدال، «حسن روحانی» رئیس جمهوری کشورمان در پیامی خطاب به علیزاده نوشت: دخترم کیمیا، همه مردم به ویژه بانوان ایران زمین را شاد کردی، شادی همیشگی را برایت آرزومندم.
«کیمیا علیزاده»  گفت: از رئیس جمهوری اسلامی ایران به دلیل توجه ویژه و حمایت عملی و واقعی سپاسگزارم.
وی افزود: پیام تشکر رئیس جمهوری برای موفقیت ورزشی من در المپیک نشان می دهد که ایشان تا چه اندازه به بانوان کشور و به طور مشخص به موضوع ورزش آنان توجه داشته و اهمیت می دهند.
تکواندوکار تاریخ ساز ایران ادامه داد: از رئیس جمهوری به دلیل این حمایت ها که در مراسم متعدد در تهران و با حضور در جمع ورزشکاران بر آن تاکید کردند، قدردانی می کنم.
علیزاده خاطرنشان کرد: حمایت های رئیس جمهوری موجب افزایش انگیزه زنان جامعه به ویژه ورزشکاران برای حضور قدرتمندتر در میادین ورزشی و تلاش بیشتر برای به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی توسط بانوان ایرانی می شود.
بانوی تاریخ ساز المپیکی ایران ابراز امیدواری کرد افتخارآفرینی زنان ورزشکار ایران در عرصه های بین المللی همچنان ادامه داشته و پاسخگوی خوبی برای حمایت های دولت تدبیر و امید باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *