قدرانی هواداران نساجی از استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان مازندران

نسیم ورزش : قدرانی هواداران نساجی از استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان مازندران / قبل از آغاز دیدار نساجی و ذوب آهن هواداران و تماشاگران نساجی، دکتر اسلامی استاندار و حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان را با شکوه خاصی تشوق نمودند

قدرانی هواداران نساجی

 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ پس از صعود نساجی به لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور ضمن خوشحالی شور و نشاط مسئوولان استانی و شهرستانی و همچنین هواداران، مهمترین دغدغه مسئولان استانی و شهرستانی بویژه استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان استان نبود استادیوم خوب و استاندارد در بازی های خانگی لیگ برتر در قائم شهر بود که این اتفاق خوش یمن با حمایت استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان استان در کمتر از دو ماه اتفاق افتاد.
اسلامی استاندار بواسطه حمایت و همچنین تلاش های شبانه روزی حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان که مدام جهت بازسازی و ترمیم استادیوم شهید وطنی در ورزشگاه حضور داشتند ، پیمانکاران و کارگران را مجاب می کردند تا پشتکاربیشتری برای اتمام این پروژه انجام دهند . که در نهایت بازسازی استادیوم قائم شهر قبل از آغاز هفته نخست لیگ برتر آماده شد و سوت سید مهدی سید علی داور این مسابقه در زیر نور استادیوم شهید وطنی به صدا درآمد.
با نصب برج نوری، اسکوربرد و اضافه شدن سکوی ضلع شرقی و بازسازی اطراف زمین و نیمکت بازیکنان دخیره و کادرفنی، مشکل استادیوم شهید وطنی حل شد و این استادیوم مورد تائید سازمان لیگ فدراسیون فوتبال قرار گرفت.
به همین منظور هواداران و تماشاگران مازنی بویژه طرفداران نساجی جهت قدردانی و تشکر از مسئوولان ارشد استان قبل از بازی نساجی و ذوب آهن با تشویق های بی امان بصورت ویژه و خاص استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان استان را مورد لطف خود قرار دادند و استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در پی تشویق هواداران با بلند کردن دست به احساسات تماشاگران پاسخ دادند.
گفتنی است، در هفته نخست لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور تیم نساجی در زیر نور استادیوم شهید وطنی قائم شهر با یک گل از ذوب آهن اصفهان شکست خورد.
 
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو