قتل زن مسافر برای سرقت طلاهایش

نسیم ورزش: قاتلان زن جوان هنگامی که در حال پرس و جو درباره روند تحقیقات بودند، خبر نداشتند بزرگ‌ترین سرنخ پرونده را در اختیار پلیس قرار داده‌اند.

۱۵اردیبهشت‌ماه مأموران پلیس مازندران در جریان ناپدید شدن مرموز زن ۲۳ساله‌ای در شهرستان میاندرود قرار گرفتند. بررسی‌ها نشان می‌داد که این زن صبح آن روز برای رفتن به دندانپزشکی نوزاد ۲ماهه‌اش را نزد خانواده شوهرش گذاشته و به سمت ساری حرکت کرده و از همان زمان ناپدید شده است.

از آنجا که او تلفن همراهش را هم جواب نمی‌داد، این فرضیه که برای وی اتفاق شومی رخ داده است مدنظر قرار گرفت و کارآگاهان به پرس و جو از مردم شهر پرداختند تا اینکه مشخص شد زن جوان برای رفتن به ساری سوار یک پراید مشکی شده و پس از آن دیگر کسی او را ندیده است. جست‌وجو برای یافتن ردی از پراید مشکی شروع شد و همه مردم درباره این خودرو حرف می‌زدند تا اینکه چند روز پیش یک پراید مشکی وارد پمپ‌بنزین میاندرود شد.

۲جوان از ماشین پیاده شدند و پس از سوختگیری، از مسئول جایگاه درباره سالم بودن دوربین‌های مداربسته و اینکه تحقیقات پلیس درباره قتل زن جوان به کجا رسیده، پرسیدند. همین سؤالات شک مسئول جایگاه را برانگیخت و او مشخصات پراید مشکی را در اختیار پلیس قرار داد.

طولی نکشید که مأموران پلیس با شناسایی این خودرو، هر دو سرنشین آن را دستگیر کردند. متهمان که چهارشنبه به دام پلیس افتاده بودند تحت بازجویی قرار گرفتند تا اینکه اعتراف کردند پس از سوار کردن زن جوان به‌عنوان مسافر و دیدن طلاهایش، او را ربوده و پس از انتقال به یکی از روستاهای اطراف ساری به قتل رسانده‌اند. سپس طلاهایش را دزدیده و جسد او را در یکی از مناطق جنگلی شهرستان نکا رها کرده‌اند.

سردار جعفری‌نسب، رئیس پلیس استان مازندران با بیان این خبر گفت: پس از اعترافات قاتلان جسد زن جوان در جنگل پیدا شد و در اختیار خانواده‌اش قرار گرفت و سومین عضو باند که طلاهای مسروقه را فروخته بود نیز دستگیر شد و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو