قایقران کرمانشاهی در مسابقات اسلالوم قهرمانی جهان به میدان می رود

نسیم ورزش:  رییس هیات قایقرانی کرمانشاه از حضور امیرمحمد فتاح پور قایقران کرمانشاهی در مسابقات اسلالوم قهرمانی جهان در لندن انگلیس خبر داد.

 محمد سهراب بیگ  اظهار کرد: فتاح پور قایقران کرمانشاهی در بخش کایاک به عنوان یکی از دو نماینده کشورمان در مسابقات قهرمانی جهان حضور خواهد یافت.

وی ادامه داد: در بخش کایاک که فتاح پور حضور دارد بیش از ۱۲۰ قایقران از ۵۶ کشور جهان شرکت دارند و همین نشانگر سختی کار این قایقران کرمانشاهی است.

سهراب بیگ ادامه داد: فتاح پور از جمله قایقرانان خوب و باتجربه کشورمان است که طی سال های گذشته همواره جزو نفرات اصلی تیم ملی در بخش اسلالوم بوده است.

وی یادآور شد: قایقران کرمانشاهی تیم ملی  کار خود را در دور مقدماتی آغاز خواهد کرد که امیدواریم بتواند با نشان دادن شایستگی های خود از اعتبار قایقرانی کشورمان دفاع کند.

رییس هیات قایقرانی استان کرمانشاه در ادامه از شرکت تیم کانوپولوی آقایان استان در مسابقات قهرمانی کشور نیز خبر داد و گفت: این رقابت ها طی روزهای ۲۷ و ۲۸ شهریور در مراغه آذربایجان شرقی برگزار می شود.

سهراب بیگ خاطرنشان کرد: در این رقابت ها ۱۰ استان کشور نیز حضور خواهند داشت و تیم کرمانشاه یکی از مدعیان اصلی به شمار می رود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *