قاسم رضایی:داوری علیه کشتی فرنگی ایران

قاسم رضایی فرنگی کار وزن ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران پس از کسب مدال برنز المپیک لندن گفت: داوری ها در این مسابقات علیه ما بود و همه کشورها جمع شده بودند تا مانع موفقیت ملی پوشان فرنگی شوند.

قاسم رضایی

رضایی با سنگین توصیف کردن مسابقات کشتی وزن ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی در المپیک ریو، افزود: برغم موفقیت هایی که در المپیک لندن داشتیم، در ریو همه ظاهرا می خواهند که ما موفق نباشیم اما خوشحالم که توانستیم دو مدال برنز بگیریم.
دارنده مدال طلای المپیک لندن ادامه داد: برخی کشورها نمی خواهند تیم ایران مدال بگیرد اما همه ملی پوشان تلاش خودشان را به کار گرفتند.
رضایی ادامه داد: مسایلی در کشتی دنیا وجود دارد نمی خواهند موفقیت کشتی ایران را ببینند و نمی خواهند ما مدال بگیریم.
رضایی در دیدار رده بندی این وزن «استفان شوئن» از سوئد و در حالی که ۴ بر صفر عقب بود با اجرای دو بارانداز بی نقص کشتی را به تساوی کشاند و به دلیل کسب امتیاز آخر دستش به عنوان برنده بالا رفت و کشتی فرنگی را صاحب یک مدال برنز دیگر کرد.
کاروان ورزشی ایران تاکنون دو مدال طلا از سوی کیانوش رستمی و سهراب مرادی در وزنه برداری در وزن های ۸۵ و ۹۴ کیلوگرم و یک مدال برنز از سوی سعید عبدولی در وزن ۷۵ کیلوگرم کشتی فرنگی کسب کرده است.
سی و یکمین دوره بازی های المپیک ۲۰۱۶ از ۱۵ تا ۳۱ مرداد با حضور ۱۰ هزار و۴۴۴ ورزشکار از۲۰۶ کشور و برپایی ۳۰۴ رویداد در ۲۸ رشته ورزشی در شهر ریودوژانیرو برزیل برگزار می شود.
کاروان ورزشی ایران با ۶۴ ورزشکار در۱۴رشته بوکس،پینگ پنگ، تیراندازی، تیر و کمان، قایقرانی، وزنه برداری، دوومیدانی، تکواندو، جودو، شمشیربازی، والیبال، کشتی آزاد و فرنگی، شنا و دوچرخه سواری در این دوره از بازیهای شرکت کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *