قائم‌شهر میزبان رقابت‌های استانی جودو است

سرپرست هیأت جودو قائم‌شهر از برگزاری رقابت‌های استانی جودو گرامیداشت شهدای مدافع حرم مازندران خبر داد.

 قائم‌شهر میزبان رقابت‌های استانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محسن گرجی  با اشاره به آمادگی شهرستان قائم‌شهر برای میزبانی از رقابت‌های استانی جودو، گفت: این مسابقات به‌منظور انتخابی تیم مازندران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی کشور برگزار می‌شود.

وی با اشاره به زمان برگزاری این رقابت‌ها، افزود: این مسابقات، روز جمعه ۲۶ شهریور ماه امسال در سالن چندمنظوره دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر صورت می‌گیرد.

سرپرست هیأت جودو قائم‌شهر از حضور خانواده‌های شهدای مدافع حرم در آیین اختتامیه مسابقات خبر داد و بیان کرد: جوایز این دوره از مسابقات با دستان خانواده‌های معظم این شهدا به قهرمانان تقدیم می‌شود که امید است با این تبرک، شاهد شکوفایی بیش از پیش جودوی مازندران باشیم.

این مسؤول در پایان از رئیس و دبیر هیأت جودوی مازندران، رئیس اداره ورزش و جوانان قائم‌شهر، رئیس و معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی قائم شهر، رؤسای هیأت‌های جودو شهرستان‌ها، رئیس کمیته داوران جودوی استان و همه پیشکسوتان و قهرمانان جودوی مازندران برای برگزاری این دوره از مسابقات قدردانی کرد.

قائم‌شهر میزبان رقابت‌های استانی قائم‌شهر میزبان رقابت‌های استانی قائم‌شهر میزبان رقابت‌های استانی قائم‌شهر میزبان رقابت‌های استانی قائم‌شهر میزبان رقابت‌های استانی قائم‌شهر میزبان رقابت‌های استانی                                

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو