قائم‌شهر قهرمان مسابقات کاراته مازندران شد

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار از برگزاری مسابقات کاراته قهرمانی استان در این شهرستان با قهرمانی تیم قائم‌شهر خبر داد.

قائم‌شهر قهرمان مسابقات کاراته

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،  کاظم رنجبر عصر امروز در مراسم اهدای مدال مسابقات کاراته قهرمانی مازندران در مجتمع ورزشی معرفت فریدونکنار، اظهار کرد: مسابقات کاراته گرامیداشت شهدای مدافع حرم در سالن استاندارد مجتمع ورزشی معرفت فریدونکنار از صبح امروز تا عصر برگزار شده است.

وی افزود: این مسابقات با حضور ۲۰۰ کاراته‌کا از شهرهای مختلف مازندران همراه بوده است.

رئس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار در تشریح اسامی تیم‌های حاضر در این رقابت‌‎های مهیج از تیم‌های کاراته شهرهای سیمرغ، بابل، بهشهر، بهنمیر، تنکابن، نور، آمل، بابلسر، جویبار، قائم‌شهر، محمودآباد، ساری، دابودشت، سوادکوه و فریدونکنار نام برد.

این مسؤول بیان کرد: رقابت در این دوره از مسابقات نزدیک و مهیج بوده و تیم‌ها کاراته‌کاهای قدرتمند و آماده و با روحیه‌ای در اختیار داشتند.

رنجبر در تشریح اسامی کاراته‌کاهای فریدونکناری موفق در این مسابقات در رده خردسالان از زهرا ذوقی با مدال نقره، ستایش اکبری با مدال برنز، درسا آقالری با مدال برنز و هانیه امیرکلایی با مدال برنز نام برد.

وی ادامه داد: در رده نونهالان نیز مریم همایونی با مدال طلا، همایون رضایی با مدال طلا، ثنا شاکری با مدال نقره و نیایش خلیلی با کسب مدال برنز مدال‌آوران تیم فریدونکنار بودند.

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار گفت: عصر امروز در پایان این مسابقات یک‌روزه در مجتمع ورزشی معرفت فریدونکنار تیم کاراته قائم‌شهر بر سکوی نخست ایستاد و قهرمان شد و تیم‌های آمل و فریدونکنار نیز به ترتیب در جایگاه‌های دوم و سوم تیمی ایستادند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو