قائمشهری ها از نائب قهرمان جوجیستو آسیا استقبال کردند

نسیم ورزش : مسعود حسن زاده ، رزمی کار قائمشهری که مقام نائب قهرمانی را در رقابت های جوجیستو قهرمانی آسیا کسب کرد ، شامگاه سه شنبه با استقبال مردم این شهرستان به خانه برگشت .

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ، در این مراسم که با حضور شماری از مسئولین و ورزش دوستان در مقابل اداره ورزش و جوانان قائمشهر برگزار شد ، استقبال کنندگان با آویختن گل بر گردن این رزمی کار شادمانی خود را ابراز کردند.
نخستین دوره رقابت های جوجیستو قهرمانی آسیا با حضور ۲۴ کشور از ۱۹ تا ۲۲ آذر در ترکمنستان برگزار شد که در آن جمهوری اسلامی ایران مقام دوم را کسب کرد. مقام قهرمانی به میزبان رسید و تایلند هم به مقام سوم دست یافت .
ورزشکاران ایرانی در این رقابت ها ۲ طلا ، پنج نقره و چهار برنز کسب کردند که از میان این مدال ها سهم حسن زاده که در وزن به اضافه ۹۴ کیلوگرم آزاد رقابت کرد ، ۲ مدال نقره بود.
این ورزشکار قائمشهری در بدو ورود به زادگاهش گفت : سطح مسابقات بالا بود و تمامی رزمی کارانی که در این مسابقات داشتند به نوعی مدعی قهرمانی و کسب بهترین نتیجه بودند.
وی افزود : در سنگین وزن در راند اول با حریفی از امارات که نائب قهرمان جهان است با اخطار بازی را واگذار کردم ، اما در روز دوم با همان رقیب به مبارزه پرداختم و با تکنیک هایی که بر وی پیاده کردم موفق شدم تا شکستش دهم.
رزمی کار قائمشهر گفت : در فینال مسابقات به دلیل آسیب دیدگی در ناحیه زانو نتوانستم به مسابقه ادامه دهم و به مدال نقره در سنگین وزن بسنده کردم.
حسن زاده افزود : در این مسابقه با نمایندگانی از کشورهای بحرین ، ترکمنستان و امارات رقابت کردم و با برتری و شکست آنان نشان دادم که یک سر و گردن بالاتر هستم ، اما در فینال مسابقات به دلیل خستگی و مصدومیت نتوانستم شرکت کنم و در این راند هم به مدال نقره بسنده کردم.
وی با بیان اینکه کسب مدالش را مدیون حمایت های خانواده و مربیانش است ، گفت : بسیار خوشحالم که با کسب مدال توانستم دل مردم سرزمینم را شاد کنم و دست پر به کشورم بازگشتم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو