فکری ، مدیرعامل نساجی را باعث نابودی تیم می داند !

نسیم ورزش : سرمربی تیم فوتبال نساجی قائم شهر به تصمیم مدیرعامل نساجی مبنی بر بازگشت مهاجم پیشین پرسپولیس، واکنش تندی نشان داد.

مدیرعامل نساجی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش  ،  پس از تعویض محمد عباس‌زاده در دیدار تیم‌های نساجی مازندران و نفت تهران، وی به تصمیم سرمربی تیمش به شدت اعتراض کرد. وی هم چنین در مصاحبه‌ای به‌طور غیرمستقیم، حرف‌هایی علیه فکری زد و به طور غیرمستقیم گفت در نساجی یا جای من است یا فکری. در همین راستا سرمربی نساجی، عباس‌زاده را در اختیار باشگاه قرار داد.

حامد ابراهیمی، مدیرعامل باشگاه قائم شهری اما در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در این باره اظهار داشت: امروز (یکشنبه)کمیته انضباطی باشگاه با عباس‌زاده جلسه داشت. نظر کمیته انضباطی باشگاه این بود که وی به تمرینات بازگردد. عباس‌زاده نیز به تمرینات برگشت.

البته این پایان کار نبود. پس از تصمیم‌گیری کمیته انضباطی باشگاه، محمود فکری واکنش تندی به اظهارات ابراهیمی نشان داد و به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: آقای ابراهیمی چه کاره است که چنین تصمیمی گرفته؟ امروز من در تمرینات حاضر نبودم و شنیدم که عباس‌زاده به تمرینات برگشته است. عباس‌زاده کاپیتان است که باشد، او گفته یا جای من در تیم است یا فکری و خیلی راحت به من و باشگاه توهین کرده است. اگر اجازه بازگشت این بازیکن را بدهم که سنگ روی سنگ، بند نمی‌شود.

وی افزود: مدیرعامل باشگاه لطفاً کارهای مدیریتی باشگاه را انجام دهد تا ما دغدغه لباس، هتل و تغذیه تیم را نداشته نباشیم. او یک روز بازیکن تحمیلی به ما می‌دهد، یک روز اجازه نمی‌دهد مربی تیمش را همراهی کند و حالا به بازیکن اجازه بازگشت می‌دهد. سرپرست تیم ما برای خرید یک کیلو شیرینی مجبور است به هواداران رو بیاندازد. ما برای دیدار این هفته مقابل بادران مشخص نیست کجا اسکان خواهیم داشت. در این سرمای هوا، بازیکنان ما مجبورند با لباس آستین کوتاه تمرین کنند. من فکر می‌کنم آقای ابراهیمی عاملی است که می‌خواهد نساجی را نابود کند.

سرمربی نساجی با بیان اینکه ابراهیمی اقداماتی را علیه وی انجام داده است، عنوان کرد: مدیرعامل باشگاه تعدادی را اجیر می‌کند تا در تمرینات نساجی علیه من فحاشی کنند و به من فشار بیاورند! او هم چنین در فضای مجازی کارهایی کرده که عده‌ای به من فشار بیاورند تا من مجبور شوم از نساجی بروم.

فکری در پایان خطاب به هواداران نساجی گفت: می‌خواهم طرفداران عزیز نساجی بدانند که اگر زمانی مجبور شوم از باشگاه بروم، عامل اصلی این جدایی آقای ابراهیمی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو