فوتبال نساجی مازندران از صعود بازماند/ مازندران در حسرت لیگ برتر

 

 

نسیم ورزش: تیم فوتبال نساجی مازندران از صعود به مرحله پلی‌اف لیگ برتر فوتبال کشور بازماند و با سقوط این تیم مازندران همچنان در حسرت داشتن یک تیم لیگ برتری به سر می‌برد.   145

 تیم فوتبال نساجی مازندران که در آستانه صعود به مرحله پلی‌اف قرار داشت با تساوی مقابل حریف از صعود بازماند. تیم فوتبال نساجی مازندران که در گروه نخست لیگ دسته اول فوتبال کشور بازی می‌کرد از ۲۲ بازی خود ۳۴ امتیاز کسب کرد و ضمن حضور در رده سوم جدول از صعود بازماند.

تیم نساجی از ۲۲ بازی خود در لیگ با ۹ پیروزی، هفت تساوی، شش شکست، با ۲۳ گل‌زده و ۲۰ گل خورده با تفاضل سه و با ۳۴ امتیاز در مکان سوم جدول جای گرفت.

در این گروه تیم فولاد نوین اهواز با ۴۲ امتیاز مستقیم به لیگ برتر صعود کرد و تیم‌های مس کرمان و نساجی مازندران برای صعود به مرحله پلی‌اف رقابت می‌کردند در نهایت این تیم مس کرمان بود که به مرحله پلی‌اف رسید.

همچنین در این گروه تیم‌های تربیت نوین یزد با ۱۱ امتیاز، نفت‌وگاز گچساران با ۲۵ امتیاز و نیروی زمینی تهران با ۲۸ امتیاز به لیگ دسته دوم فوتبال کشور سقوط کردند و استقلال اهواز نیز با ۲۹ امتیاز به مرحله پلی‌اف رسید.

با توجه به نتایج کسب شده هواداران مازندرانی همچنان در حسرت تیم لیگ برتری مانده و همچنان باید منتظر بمانند.

با توجه به اساس‌نامه سازمان لیگ فوتبال کشور قرار است فصل آینده لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور با حضور ۱۸ تیم در یک گروه به صورت رفت و برگشت برگزار شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *