فوتبال مازندران قربانی عدم اسپانسر /بهره‌برداری پروژه‌ها در سال ۹۴ با حمایت مسئولان ارشد استان

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: زمینه جذب سرمایه‌گذار برای ورزش مازندران به‌ویژه فوتبال، فراهم شود.

خبرگزاری فارس: زمینه جذب سرمایه‌گذار برای فوتبال مازندران فراهم شود

حبیب حسین‌زادگان ظهر امروز در نشست با معاون سیاسی‌ امنیتی استانداری مازندران، رئیس و اعضای هیئت فوتبال استان، اظهار کرد: باید تلاش شود تا زمینه جذب سرمایه‌گذار برای ورزش مازندران، به‌ویژه فوتبال فراهم شود.

وی با بیان اینکه تیم‎های خوبی از فوتبال مازندران در سطح کشور فعالیت دارند، افزود: ظرفیت فوتبال مازندران با توجه به استعدادهای بالقوه از نداشتن یک اسپانسر قوی رنج می‌برد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه باید با حمایت مسئولان حضور تیم لیگ برتری در مازندران فراهم شود، بیان کرد: نساجی شرایط خوبی در جدول لیگ یک کشور دارد که با حمایت بیشتر مسئولان و البته تلاش بازیکنان می‌تواند زمینه صعود به لیگ برتر برای این تیم فراهم شود.

این مسئول با اشاره به اینکه با همدلی و هم‌فکری می‌توانیم به بهترین جایگاه ورزش کشور برسیم، خاطرنشان کرد: فضای فعلی ورزش مازندران با توجه به تعامل بسیار خوب بین مدیران، ورزشکاران و همچنین حمایت صادقانه استانداری در آرامش کامل است.

حسین‌زادگان با بیان اینکه هیئت‌های ورزشی بازوان بسیار خوبی برای دستگاه ورزش محسوب می‌شوند، یادآور شد: مازندران در کسب مدال و افتخارآفرینی می‌تواند با تلاش رؤسای هیئت‌ها و ورزشکاران، موفق‌تر از سال گذشته باشد.

وی از بهره‌برداری پروژه‌ها در سال ۹۴ با حمایت مسئولان ارشد استان خبر داد و اضافه کرد: برای واگذاری زمین باشگاه نساجی با حمایت استاندار، معاونان و همچنین دستگاه‌های اجرایی به نتایج بسیار خوبی رسیدیم.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه مهم‌ترین برنامه ورزش مازندران حضور گسترده ورزشکاران مازندرانی در المپیک ریو ۲۰۱۶ است، گفت: فوتبال یک ورزش پرطرفدار بوده و به همین دلیل انتظار مردم از فوتبال زیاد است و این حساسیت، مسئولان را مجاب می‌کند تا توجه ویژه به ورزش فوتبال داشته باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو