فنی ترین تکواندوکار پسر خردسال مازندران معرفی شد

نسیم ورزش: مجتبی کهن روز در مسابقات تکواندو خردسالان قهرمانی مازندران در محمودآباد به عنوان فنی ترین تکواندوکار پسر خردسال استان انتخاب شد.
تکواندو خردسالان

در هفته اول و دوم این مسابقات تیم های شهدای لاریم و حاجی پور بابل، محمدی بابلسر، ولیعصر قائمشهر، شهید رضایی قائمشهر، آیدانی نکا و هیات آمل در برابر حریفان پیروز شدند.

در این هفته دو تیم شهمیری چالوس و اسماعیل پور بندپی به تساوی ۵ بر ۵ رسیدند.

پس از انتخاب مجتبی کهن روز به عنوان فنی ترین تکواندوکار، امیرمحمد کاظمی از شهید رضایی قائمشهر به عنوان پرامتیازترین بازیکن هفته و حبیب فتاحی از شهدی لاریم و امیر عیسی پور از امیرکلا به ترتیب به عنوان بهترین مربی و داور انتخاب شدند.

همچنین در لیگ جوانان و بزرگسالان قهرمانی تکواندو استان تیم های حاجی پور برادران فتاحی و شهید ساعدی در برابر حریفان پیروز شدند.

در این رده سنی نیز علی نظری نژاد از شهید ساعدی به عنوان فنی ترین تکواندو، میلاد شعبانی از نیک نژاد نور و مرتضی ضیا از هیات آمل به ترتیب پرامتیاز ترین بازیکن و بهترین مربی و فخرالدین موسوی از قائمشهر به عنوان بهترین داور هفته انتخاب شدند.

در اهدای مدال و کاپ قهرمانی به تیم ها و نفرات برتر حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان، فیض الله نفجم رئیس هیئت تکواندو استان و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی در سالن حضور داشتند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *