فلاح: حقمان را می‌خواهیم و پایِ حرفمان ایستاده‌ایم

نسیم ورزش: فلاح: حقمان را می‌خواهیم و پایِ حرفمان ایستاده‌ایم. عضوِ تیم ملی کاتای دختران، گفت: فدراسیون می‌خواست با استفاده از اهرم کمیته‌ی انضباطی و ارعاب، ما را ساکت کند اما بر خلافِ آنچه تصور می‌شد، جامعه‌ی کاراته بیش از پیش به حقانیت و مظلومیتِ ما پی بُرد.
 فلاح-عضوِ تیم ملی کاتای دختران

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، چندی پیش اعظم ملایم (مربی) و ستاره خاکپور (قهرمانِ تیم ملی کاتا) ؛ با انتقاد از عدمِ اعزامِ ملی‌پوشان به رقابتهای آسیایی ژاپن، از مدیرانِ فدراسیون خواستند در پاسداری از حقوقِ مسلّم و تثبیت‌شده‌ی قهرمانان و مربیان، کوشا باشند. ساعاتی بعد اما فدراسیون کاراته در واکنشی عجیب و تامل‌برانگیز، این دو بانو را به کمیته‌ی انضباطی احضار کرد!

کاتای تیمی دختران که قرار بود به پیکارهای قهرمانی آسیا اعزام شود، متشکل از آرزو لونجی، ستاره خاکپور و شکیلا فلاح است. این تیم اما با تصمیمِ عجیبِ متولیانِ کاراته‌ی کشور، سفر به رقابتهای قهرمانی آسیا (ژاپن) را از دست داد و حالا باید در حسرتِ تکرارِ افتخاراتِ گذشته، به سرنوشتِ نامعلومِ خود در آینده بیندیشد.
 
شکیلا فلاح یکی از همان دخترانِ قهرمانی است که با تصمیمِ ناعادلانه‌ی فدراسیون‌نشین‌ها، سفر به ژاپن و شرکت در رقابتهای قهرمانیِ آسیا را از دست داد. او در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع‌رسانی ستارگان کاراته؛ احضارِ مربی و هم‌تیمی‌اش را به کمیته‌ی انضباطی به خاطرِ انتقاد از تصمیمِ ناعادلانه‌ی مدیرانِ فدراسیون، امری عجیب و خنده‌دار توصیف کرد و با انتقاد از رفتارِ غیرمنطقیِ فدراسیون‌نشین‌ها، اظهار داشت: برای پوشیدنِ پیراهنِ تیم ملی و حضور در پیکارهای قهرمانیِ آسیا، ماهها تلاش و تمریناتِ سخت و طاقت‌فرسا را پشتِ سر گذاشتیم و حالا که مسئولانِ فدراسیون در تصمیمی ناعادلانه، ما را از حقوقِ قطعی و مسلم‌مان محروم ساخته‌اند، به جایِ دلجویی و عذرخواهی بابتِ اشتباهاتشان، از سیاستِ ارعاب و تهدید علیهِ ما استفاده می‌کنند!
 
این قهرمانِ شجاع و پرشهامتِ مازندرانی، در ادامه و با لحنی سرشار از قدرت و صلابت، تاکید کرد: هرگز و هرگز با تهدید و ارعاب ساکت نمی‌شویم؛ پای حرفمان ایستاده‌ایم و حقوقمان را از طریقِ مراجعِ ذیصلاح، پیگیری خواهیم کرد. فدراسیون می‌خواست با استفاده از اهرم کمیته‌ی انضباطی و ارعاب، ما را ساکت کند اما بر خلافِ آنچه تصور می‌شد، جامعه‌ی کاراته اکنون بیش از پیش به حقانیت و مظلومیتِ ما پی بُرده است و حالا کار به جایی رسیده که سایرین نیز در دفاع از حقوقِ پایمال‌شده‌ی ما، از فدراسیون و تصمیمِ ناعادلانه‌اش انتقاد می‌کنند. از تمامیِ بزرگانی که طیِ چند روزِ گذشته، در دفاع از حقوقِ مسلمِ دختران و خواهرانِ خود سخن گفته‌اند و یا در آینده خواهند گفت، سپاسگزارم و از خداوندی که آفریننده و نگاهبانِ حق است؛ دوام، قوام و پایداریِ حقوقشان را مسئلت دارم.
 
وی در پایان تصریح کرد: آنچه را که دوستان و مربی‌أم در انتقاد از فدراسیون کاراته و مسئولانش عنوان کرده‌اند، تمام و کمال تأیید میکنم و بر واژه واژه‌یِ آن صحه می‌گذارم. حرفِ آنها، حرفِ من است و بنابراین رأیِ کمیته‌ی انضباطی هر چه باشد، باید درباره‌ی من نیز به موردِ اجرا گذاشته شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو