فعالیت ۴۵ هیئت ورزشی در آمل

نسیم ورزش: رئیس اداره ورزش و جوانان آمل گفت: هم‌اکنون ۴۵ رشته ورزشی با اختصاص دفتر هیئت ورزشی در حال فعالیت است.

رئیس اداره ورزش آمل

محمود نائیج  در دیدار مسئولان استانی و شهرستانی با خانواده شهید علیرضا محمدی شهید شاخص ورزشکار این شهرستان در سال ۱۳۹۴، اظهار کرد: شهدای انقلاب اسلامی با اهدای خون خود اقتدار، امنیت، آسایش، بالندگی، سرزندگی و عظمت ایران در میادین بین‌المللی و جهانی را به ارمغان آورده‌اند.

وی با اعلام اینکه هم‌اکنون مدیون خون شهدا و جان‌فشانی‌های‌ آنها هستیم، افزود: باید نسل جوان و نوجوانان جامعه که دوران هشت سال دفاع مقدس و ایام قبل از پیروزی انقلاب اسلامی را درک نکردند، با اهداف، آرمان‌ها و شور و هیجان روزهای جنگ آشنا کنیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل با اشاره به اینکه این شهرستان بیش از یک‌هزار و ۳۰ شهید تقدیم انقلاب کرده است، تصریح کرد: از این بین ۱۲۱ شهید از قشر ورزشکار بودند.

نائیج با اعلام اینکه شهید بهرام اسدپور گلوگاهی از مازندران به‌عنوان شهید شاخص ورزشکار کشور در سال ۱۳۹۴ اعلام شد، تصریح کرد: در شهرستان آمل هم شهید علیرضا محمدی شهید شاخص ورزشکار این شهرستان انتخاب شد.

وی با تاکید اینکه خانواده شهید علیرضا محمدی هم از ورزشکاران جامعه هستند،گفت: این ورزشکار در رشته ورزشی کونگ‌فو تخصص داشت.

نائیج تعداد ورزشکاران این شهرستان براساس آمار بیمه ورزشی در سال گذشته را ۱۳ هزار و ۵۰۰ ورزشکار سازمان‌یافته دانست و بیان کرد: هم‌اکنون ۴۵ رشته ورزشی با اختصاص دفتر هیئت ورزشی در حال فعالیت هستند.

وی گفت: شهید هادی جعفری که روزهای نخست سال جدید در خارج از کشور به‌عنوان مدافع حرم به شهادت رسید نیز از ورزشکاران شهید بود که در دو رشته ورزشی کشتی و فوتسال فعالیت می‌کرد.

نائیج اظهار کرد: با حضور مسئولان این شهرستان در نشست‌های متعدد در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری یادواره بزرگ شهدای ورزشکار این شهرستان هستیم تا بیش از گذشته یاد، نام و آرمان شهدا در جامعه ترویج شود.

یکی از اعضای خانواده شهید شاخص ورزشکار شهرستان آمل در سال ۱۳۹۴ گفت: شهید علیرضا محمدی در خانواده‌ای متدین، مذهبی و ورزشکار رشد کرد.

محمد محمدی بیان کرد: این شهید در رشته ورزشی کونگ‌فو به‌عنوان مربی و ورزشکار فعالیت داشت تا زمینه‌ ورود به عرصه ورزش در دیگر اعضای خانواده مهیا شود.

وی گفت: شهید محمدی در سال ۱۳۶۷ در منطقه عملیاتی شلمچه به شهادت رسید و از شهدایی بود که طی دو مرحله لباس و آثار به جای مانده از پیکر او تشییع و خاک‌سپاری شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو