فعالیت ۲ هزار هنرجوی رزمی فول‌هاپکیدو در ۱۸ استان کشور

 

نسیم ورزش: بنیانگذار سبک فول‌هاپکیدو از فعالیت حدود ۲ هزار هنرجو در سبک رزمی فول‌هاپکیدو در ۱۸ استان کشور خبر داد.

خبرگزاری فارس: فعالیت 2 هزار هنرجوی رزمی فول‌هاپکیدو در 18 استان کشور

علی شکری‌پور در نشست کمیته فنی هیئت ورزش‌های رزمی استان مازندران در این شهرستان با اشاره به اینکه ورزشکاران زیادی هم‌اکنون در رشته‌های مختلف هیئت ورزش‌های رزمی فعالیت دارند، اظهار کرد: مازندران ورزشکاران و مربیان رزمی نام‌آشنایی دارد که در سطح کشور خوش می‌درخشند.

دبیر کمیته فنی هیئت ورزش‌های رزمی مازندران با اعلام اینکه باید برای توسعه و تبلیغ ورزش‌های رزمی تلاش شود، افزود: شاهد علاقه‌مندی زیاد خانواده‌ها و فرزندان‌شان برای روی آوردن به رشته‌های رزمی هستیم.

این مسئول با اشاره به اینکه نواقص رشته هاپکیدو در سال ۸۳ شناسایی شد، ادامه داد: در سال ۸۳ هنر رزمی فول‌هاپکیدو را معرفی کرده و در مسابقات و قوانین آن تغییر ایجاد کردم.

شکری‌پور با اعلام اینکه حدود ۲ هزار ورزشکار ۱۸ استان کشور در رشته ورزشی فول‌هاپکیدو فعالیت دارند، خاطرنشان کرد: باید در رشته‌های ورزشی با نگاه علمی ورود کرد و زمینه‌ پیشرفت آنها را فراهم کرد.

وی با اشاره به اینکه همه هنرجویان سبک فول‌‎هاپکیدو کشور را دور هم جمع می‌شوند، بیان کرد: این گردهمایی برای ابلاغ اساسنامه این سبک، ارائه تقویم ورزشی، زمان مسابقات و جدول زمان‌بندی اردوهای مختلف ورزشی است.

شکری‌پور با اشاره به فعالیت کمیته فنی هیئت ورزش‌های رزمی مازندران، یادآور شد: این کمیته با همکاری مربیان و ورزشکاران به بررسی مشکلات سبک‌های مختلف می‌پردازد تا با برنامه‌ریزی لازم مشکلات مالی و کمبودهای مختلف برطرف شود.

وی با اعلام اینکه هدف‌مان در این کمیته تخریب سبک‌های ورزش رزمی نیست،گفت: رسیدگی به فعالیت هیئت‌های ورزشی می‌تواند علاوه بر معرفی افراد پرتلاش موجب تحرک افراد غیرفعال شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *