فعالیت های ملی و بزرگ را از سید یاسر سلیم بهرامی بخواهید

اختصاصی نسیم ورزش : فعالیت های ملی و بزرگ را از سید یاسر سلیم بهرامی بخواهید/ هیات انجمن های ورزشی مازندران با برنامه ریزی و تلاش همکاران خود توانست اقدامات قابل قبولی در ورزش مازندران صورت دهد.

 

فعالیت های ملی و بزرگ

سلیم بهرامی هیات انجمن های ورزشی مازندران را به خوبی هدایت کرده است وجود رشته های ورزشی فراوان از دشواری های فعالیت این هیات محسوب می شود اما سلیم بهرامی سازماندهی خوبی به تمامی این رشته های ورزشی  داده است.

تورسیم ورزشی بدون حضور سلیم بهرامی و یارانش معنای نخواهد داشت. فعالیتهای چشمگیر سلیم بهرامی و هیات انجمن های ورزشی مازندران از دید هیچ کارشناسی ورزشی پوشیده نخواهد بود.

هیات انجمن های ورزشی مازندران با صلابت و قدرت به کار خود ادامه خواهد داد و رضایت تمام قد رییس فدراسیون و متولی ورزش مازندران از عملکرد این هیات مهر تاییدی بر فعالیتهای سیلم بهرامی بعنوان متولی هیات انجمن های ورزشی محسوب خواهد شد.

همایش تجلیل از قهرمانان جهانی و آسیایی و خانواده بزرگ هیات انجمن های ورزشی مازندران به همت یاسر سلیم بهرامی متولی این هیات با حضور پرشور مسئولین و جامعه هیات انجمن های ورزشی در سالن هلال احمر ساری برگزار شد.

در این مراسم در حضور پرشور مردم ساری و خانواده بزرگ انجمن های ورزشی، محمدعلیپور رئیس فدراسیون  و یوسف نژاد و دامادی نمایندگان ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی و نجاریان عضو شورای شهر و شهرداران شهرهای مختلف استان ،دیگر مسئولین استانی و شهرستانی از مدال آوران و قهرمانان جهانی و آسیایی تقدیر به عمل آمد.

یاسر سلیم بهرامی رئیس هیات انجمن های ورزشی مازندران با تاکید بر توریسم ورزشی بیان داشت:مازندران مانند خاکش که برای کشاورزی حاصلخیز است در تمام زمینه های دیگر هم حاصلخیز و مستعد است.به جرعت می توان گفت می توان با حمایت مسئولین ، مازندران را قطب اول ورزش های تفریحی کشور کرد و در دراز مدت از این پتانسیل فوق العاده استفاده های زیادی شود.

سلیم بهرامی ضمن تشکر از اعضا و خانواده هیات انجمن های ورزشی مازندران خاطر نشان کرد:مجموعه هیات انجمن های ورزشی مازندران شایسته تقدیر است و بنده به داشتن چنین همکارانی افتخار می کنم.از تک تک عزیزانی که هیات انجمن های مازندران را در مسیر پیشرفت یاری کردند کمال تشکر را دارم و امیدروارم در سال آینده قدرتمند تر از گذشته عمل کنیم و برای ورزش استان مثمر ثمر واقع شویم.

محمد علیپور : هیات انجمن های ورزشی استان مازندران یک قطب بزرگ بشمار می رود

همچنین رییس فدراسیون انجمن های ورزشی با تاکید بر اینکه هیات انجمن های ورزشی استان مازندران یک قطب بزرگ در ورزش کشور محسوب می شود ، گفت : برگزاری چنین مراسم ها و تجلیل از قهرمانان باعث ایجاد انگیزه مضاعف در نزد ورزشکاران می شود.

محمد علیپور در سومین همایش تجلیل از قهرمانان جهانی و آسیایی و خانواده انجمن های ورزشی استان که در سالن هلال احمر ساری برگزار شد، افزود : باید از خانواده این هیات بخصوص یاسر سلیم بهرامی مدیر پرتلاش و رییس هیات تشکر کنم و جا دارد به مربیان ، سرپرستان و ورزشکاران این خطه دست مریزاد بگویم که طی یکسال اخیر با مرارت و زحمات بسیار توانستند درعرصه جهان و آسیا افتخار کسب کنند .

وی در ادامه اظهار داشت : هیات های ورزشی استانها ، بازوان پرتوان و موتور محرکه فدراسیون انجمن های ورزشی محسوب می شوند و امید است که تعامل میان هیاتها و انجمنهای تحت پوشش بیش ازپیش تداوم داشته باشد.

در این مراسم علاوه بر خانواده بزرگ انجمن های ورزشی استان مازندران ، آقایان حسن میرزاقابیک رییس انجمن راگبی ، یوسف نژاد و دامادی نمایندگان ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی ، نجاریان عضو شورای شهر ، شهرداران شهرهای مختلف استان ،دیگر مسئولان استانی و شهرستانهای تابعه از مدال آوران و قهرمانان جهانی و آسیایی تقدیر به عمل آوردند.

در پایان این مراسم از  قهرمانان و زحمت کشان هیات انجمن های ورزشی استان با اهدا لوح یادبود تقدیر بعمل آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو