فعالیت فولادی‌ها برای لیگ هجدهم آغاز شد

نسیم ورزش: فعالیت فولادی‌ها برای لیگ هجدهم آغاز شد. تغییر مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان و انتخاب شریف به عنوان سرپرست را می توان اولین اقدام این باشگاه برای حضور در لیگ هجدهم دانست.

فولاد خوزستان

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش ، فولادخوزستان فصل گذشته تا هفته های انتهایی شانس کسب سهمیه آسیایی را داشت ولی در نهایت شاگردان سیروس پورموسوی موفق به انجام این مهم نشدند تا این تیم با ۴۴ امتیاز رتبه هفتم جدول را در پایان فصل به خود اختصاص دهد.

فولادی ها که با کسب دو عنوان قهرمانی در رقابت های لیگ برتر همواره از تیم های قابل احترام این رقابت ها بوده اند، از نتایج به دست آمده راضی نیستند و از همین رو امروز جلسه ای میان مدیران باشگاه برگزار شد و در نهایت علیرضا اژدری زاده که از سال ۹۴ مدیریت این باشگاه را در اختیار داشت، از کار کنار رفت تا حالا محمدرضا شریف به عنوان سرپرست باشگاه سکان هدایت این تیم را عهده دار شده است.

سرپرست موقت باشگاه فولادخوزستان همواره رابطه خوبی با سیروس پورموسوی سرمربی فصل گذشته تیم داشته و حالا مهم ترین انتخاب او ادامه همکاری با پورموسوی یا اضافه کردن یک مربی جدید است تا کار جذب بازیکنان نیز با نظر سرمربی انتخاب شده،  به عنوان گام بعدی آماده سازی تیم آغاز شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو