فعالیت ۴۵ رشته در فدراسیون انجمن های ورزشی

 

نسیم ورزش: رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی در حاشیه برگزاری مجمع انتخابات انجمن های ورزشی مازندران در ساری تصریح کرد: فدراسیون انجمه های ورزشی یک خانواده بزرگ است که ۲۰ انجمن در ۴۵ رشته ورزشی درآن فعالیت دارند.


محمد علی پور ، با بیان اینکه برای توسعه و رشد این انجمن برنامه های خوبی در فدراسیون و سایر هیئت های استان داریم، تصریح کرد: فدراسیون انجمن های ورزشی مخاطبان زیادی داشته و رشته های مختلف ورزشی از آسیایی شرقی، آمریکا شمالی و جنوبی، اروپا با علاقمندی ورزشکاران وارد کشور شده است.
رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی با بیان اینکه تعداد رشته های ورزشی در سایر کشورها تا حدودی یکسان است، اذعان داشت: در کشور ما بیش از ۵۰ فدراسیون و ۱۲۰ رشته ورزشی در کشور فعالیت دارند.

علی پور با بیان اینکه در برخی از رشته های جز ۶ تیم برتر آسیا محسوب می شویم، گفت: در حال حاضر ۸۹ تیم ملی فعال در انجمن های ورزشی فعال هستند که هر ماه تیم های مختلفی به مسابقات اعزام می شوند.

وی مشکل اساسی فدراسیون انجمن های  ورزشی را عدم تولید لوزام و وسایل ورزشی در کشور خبر داد و گفت: با تولید و دسترسی بهتر ورزشکاران به امکانات اولیه تا حدودی مشکلات این فدراسیون و ورزشکاران حل می شود.

علی پوربا اشاره به ارائه  برنامه های خوب از سوی  کاندیداها افزود: انتخابات خوبی در مازندران صورت گرفت و هر ۳ کاندیدا با برنامه آمده بودند که امیدوارم در توسعه و رشد هیئت انجمن ورزش های استان مفید و موثر باشد.
وی در پایان از حمایت های همه جانبه حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به رشته های مختلف ورزشی به ویژه هیئت انجمن های ورزشی تشکر و قدردانی کرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *