فعالیت ۱۶۴۰ باشگاه ورزشی سازمان یافته در مازندران

نسیم ورزش: مسئول امور باشگاه ها و اماکن ورزشی مازندران گفت: ۱۶۴۰ باشگاه ورزشی سازمان یافته در مازندران فعالیت دارند.


محمد آهنگری با بیان اینکه یکی از اقدامات جدید این حوزه بررسی طرح های سرمایه گذاری در ورزش است، تصریح کرد: پس از حضور سرمایه گذار به ورزش و طی مراحل نسبت به پرداخت تسهیلات به وزارت ورزش و جوانان معرفی می شوند.

وی با اشاره به اینکه نرخ شهریه کلیه باشگاه ها دولتی و خصوصی استان در سال ۹۴ نسبت به سال ۹۳ هیچ تغییری نکرد، اذعان داشت: در سه ماه نخست سال ۹۴ بیش از ۶۰ فقره پرونده برای احداث باشگاه در استان بررسی و مجوزهای مربوطه صادر شده است.

مسئول امور باشگاه ها و اماکن ورزشی مازندران وظایف عمده کمیسیون استانی که در اختیارات کمیسیون اصلی است، افزود: رسیدگی به پرونده متقاضیان اخذ موافقت اصولی بدون زمین، موافقت اصولی احداث، تقاضای تاسیس، تغییر مدیریت، افزایش یا حذف رشته های ورزشی، بررسی اساسنامه باشگاه ههای دولتی و خصوصی از اختیارات این حوزه است.

آهنگری در ادامه گفت: برقراری نظام هماهنگ جهت قیمت گذاری، ارائه خدمات بهینه ورزشی توسط باشگاه ها به ورزشکاران، نظارت بر عملکرد باشگاه های خصوصی و سطح بندی آنها، برخورد قانونی با باشگاه های متخلف از دیگر وظایف کمیسیون با پشتیبانی کمیسیون اصلی انجام می گیرد.

وی همچنین از برگزاری دو جلسه با حضور صاحبان باشگاه ها در شهرستان های محمودآباد و نکا خبر داد و اظهار داشت: حدود ۸۰ فقره پرونده ناقص در سال ۹۴ وارد حوزه امور باشگاه ها و اماکن ورزشی استان شده که تاکنون نیمی از این پرونده ها تکمیل و برای ارائه مجوز به کمیسیون ارسال شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *