فضای المپیکی با حمایت و همراهی مدیران ارشد مازندران ایجاد شود

سید مجید محمدیان/ اختصاصی نسیم ورزش: ورزش مازندران این روزها حال و هوای المپیکی به خود گرفته است آمار حضور المپیکی ها در ورزش مازندران به صورت روزانه  در رسانه های تخصصی ورزشی انعکاس می یابد.

سید مجید محمدیان

سید مجید محمدیان

دستگاه های اجرایی استان در ایجاد شور و نشاط المپیکی در استان بسیار موثر می باشند و می تواند به کمک دستگاه ورزش مازندران بشتابند.

ورزش مازندران در مسیر پیشرفت و توسعه قرار دارد و المپیک فرصت مغتنمی است که قدرت و توانمندی های فنی ورزش مازندران به رخ جهانیان بکشانیم. به خود مغرور خواهیم بود که در استانی زندگی می کنیم که ورزش در ان زبان زد است و نام ورزش مازندران در تمام میادین ورزشی پرآوازه می باشد.

ورزشکاران مازنی رهسپار المپیک نیازمند حمایت مادی و معنوی ویژه مدیران ارشد مازندران می باشند مطمئنا دستگاه ورزش مازندران به تنهایی با توجه به اعتبارات محدود خود قادر نخواهد بود مشکلات مادی ورزشکاران نام آور مازنی را مرتفع کند.

نیازمند عزم جدی در بین دستگاه های اجرایی در استان می باشیم تا بتوانیم با انگیزه ورزشکاران مازنی خود را رهسپار ریو نمایم. تا شاهد

حال و هوای المپیک در سطح شهرهای مازندران به طور چشمگیر دیده نمی شود و باید با همدلی کلیه شهرداری شهرهای مازندران و نهاد های دولتی و جامعه بزرگ ورزش مازندران ایجاد شود.

قهرمانان و پیشکسوتان ورزش مازندران بایستی به کمک و یاری ورزشکاران اعزامی به مسابقات المپیک ریو آمده و بتوانند در ایجاد انگیزه و انتقال تجربیات  خود گام موثری برادشته شود تا فشارهای روحی حضور در میادین بزرگ ریو را برایشان سهل نمایند.

یادمان باشد ورزشکاران مازنی اعزامی ریو از بهترین های جهان می باشند و در این میدان بزرگ برطرف نمودن چالش های روحی بسیار تاثیر گذار می باشد.

بسیاری از قهرمانان از تکنیک های تصویر سازی ذهنی یا تجسم در رقابتهای خود و اجرای آن ها در نقطه ی اوج استفاده کرده اند. با توجه به برخی مطالعات و بررسی ها بیان شده که تمرین ذهنی تقریبا به کارایی و اثرگذاری تمرین بدنی است.

قهرمانان بزرگ توانایی کنترل بر خودگفتاری را دارند و موفق به بیرون راندن افکار ناخوشایندی خود می شوند البته حمایت مسئولین استان و حضور در اردوهای آمادگی قبل از اعزام به مسابقات تاثیر گذار خواهد بود.

تمامی قهرمانان المپیک دارای یک هدف روشن و رویاهای بزرگی هستند. زمانی آن ها قهرمانان جوانی بوند که برخلاف انتظار می توانستند رویای رقابت بر علیه بهترین ها را در میدان داشته باشند.

گفتنی است برنامه و جدول زمان‌بندی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ برزیل اعلام شد. براساس برنامه اعلام شده مراسم افتتاحیه این مسابقات ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ برگزار می‌شود و بازی‌ها نیز به طور رسمی از ۱۶ مرداد آغاز می‌شود. مراسم اختتامیه نیز ۳۱ مرداد ماه برگزار می‌شود.

در این بازی‌ها ۳۰۱ مدال طلا توزیع می‌شود که بیشترین سهم را در این میان دوومیدانی و شنا با ۴۷ و ۳۴ مدال طلا در اختیار دارند.

سید مجید محمدیان سید مجید محمدیان سید مجید محمدیان سید مجید محمدیان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *