فریدونکنار میزبان مسابقات قهرمانی دوچرخه سواری پشکسوتان کشور

اختصاصی نسیم ورزش : هفدهمین دوره از مسابقات قهرمانی دوچرخه سواری پیشکسوتان کشور یادبود برادران شهید رحیمی در شهرستان فریدونکنار برگزار می شود.

مسابقات قهرمانی دوچرخه

رئیس اداره ورزش شهرستان فریدونکنار بیان کرد؛ بر اساس تحقیقات و پیمایش هایی که از طریق فدراسیون انجام شد نتیجه گیری کردند  این دوره از مسابقات در شهرستان فریدونکنار برگزار شود.

کاظم رنجبر گفت : امیدواریم که ما بتوانیم میزبان شایسته ای باشیم.

ریس لیگ دوچرخه سواری استان مازندران بیان کرد: مسابقات دوچرخه سواری در آسیا و جهان برای پیشکسوتان در هر شرایط۸رده  سنی بین ۳۰_۶۵ برگزار میشود.

قنبری گفت : هدف دیگری که ازبرگزاری این مسابقات داشته ایم انتخاب ورزشکاران شایسته برای مسابقات ۲۰۱۹در ازبکستان می‌باشد که در اردیبهشت ۹۸ برگزار می‌شود.

وی افزود : این مسابقات  فردا صبح روز جمعه ۲۳ آذر و ۲۴ آذر به میزبانی هیات دوچرخه سواری استان مازندران و هیئت دوچرخه سواری شهرستان فریدونکنار برگزار میشود .

ساعت  شروع ۹ صبح می باشد که از ورزشکاران عزیز تقاضا داریم یک ساعت قبل در مسابقات حضور پیدا کنند. مسافت این مسابقه حدود ۶۰ کیلومتر و در ضلع غربی کمربندی شهرستان به صورت رفت و برگشت می باشد.

تعداد شرکت کننده در این دوره از مسابقات ۱۷۰ نفر در قالب ۲۵ استان می باشد.در بخش تیمی به سه تیم برتر کاپ قهرمانی اهدا می‌شود در بخش انفرادی هم به برترین آنها مدال و حکم قهرمانی داده میشود اختتامیه این مراسم روز شنبه بعد از ظهر می باشد.ونکات قابل توجهی  که دراین مسابقه به چشم میخورد حضور مسن ترین دوچرخه سواربا ۸۲ سال سن (اکبر هما مقدم) از اصفهان می باشد./ زهره اسماعیلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو