فرنگی کاران آملی قدرت بلامنازع مازندران

تیم کشتی فرنگی بزرگسالان آمل به فاصله کمتر از ۲۴ساعت پس از قهرمانی تیم کشتی فرنگی جوانان این شهرستان در مسابقات مازندران وانتخابی قهرمانی کشور، جام قهرمانی دیگری را برای این شهرستانبه ارمغان آورد.

 

فرنگی کاران آملی قدرت بلامنازع

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در پایان مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان مازندران که روز جمعه با رقابت ۸۷ فرنگی کار از ۱۵شهر مازندران در سالن ورزشی غدیرشهرداری آمل برگزار شد، تیم کشتی فرنگی آمل با کسب ۷۰ امتیاز قهرمانی شد و در میان علاقه مندان پرشور آملی در خانه جشن قهرمانی برپا کرد.
تیم های نوشهر با ۵۸ و تیم بابل با ۴۱ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.
در نتایج انفرادی این مسابقات که در ۸ وزن برگزار شد، در وزن ۵۹کیلوگرم ‘ نبی اله کریمی’ از نوشهر، در وزن ۶۶کیلوگرم’پوریا سلیمی ‘ از نوشهر ، در وزن ۷۱ کیلوگرم ‘ علی ارسلان’ از آمل، در وزن ۷۵کیلوگرم ‘ فریبرز تقوی نیا’ از آمل، در وزن ۸۰کیلوگرم ‘ محمدمحمدزاده’ از نوشهر، در وزن ۸۵’فاضل غفاری ‘ از آمل ، در وزن۹۸کیلوگرم ‘ سامان نوروزی’ از بابل و در وزن ۱۳۰کیلوگرم ‘ محمدرضا اکبری’ از آمل صاحب مقام قهرمانی وزن های خود شدند.
نفرات نخست این وزن ها قهرمانی و عنوان دار مسابقات قهرمانی رده های سنی نوجوانان و جوانان آسیا را در کارنامه داشتند.
اما در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جوانان مازندران که روز پنجشنبه با رقابت ۱۲۸ فرنگی کار از ۲۳ شهراستان در آمل برگزار شد، تیم میزبان با کسب ۵۹ امتیاز قهرمان شد وتیم های نوشهر با کسب ۵۰ و بابل با کسب ۴۴ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.
مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جوانان مازندران با عنوان گرامیداشت مرحوم مهران زابلی و بزرگسالان استان یادبود ‘ علی اکبر بامشاد ‘ از کشتی گیران فقید آملی برگزار شد.
نفرات برتر هر دو رده سنی این مسابقات در قالب تیم منتخب کشتی فرنگی جوانان و بزرگسالان مازندران به مسابقات قهرمانی کشور که اواخر مهرماه در شیراز برگزار می شود، اعزام خواهند شد.

 

فرنگی کاران آملی قدرت بلامنازع فرنگی کاران آملی قدرت بلامنازع  فرنگی کاران آملی قدرت بلامنازع  فرنگی کاران آملی قدرت بلامنازع  

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *