فرماندار ساری از افتتاح و کلنگ زنی ۱۰۰ پروژه در ساری خبر داد

نسیم ورزش : فرماندار ساری از افتتاح و کلنگ زنی ۱۰۰ پروژه  بااعتباری بالغ‌بر ۶۵میلیارد تومان در شهرستان در ایام دهه فجر خبر داد. 

افتتاح و کلنگ زنی


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،حسین زادگان فرماندار ساری ضمن اشاره به اجرای ۲۵۰ برنامه فرهنگی در نقاط مختلف شهرستان ساری در دهه فجر، از افتتاح  و کلنگ زنی ۱۰۰ پروژه در ساری با اعتبار ۶۵ میلیارد تومانی در دهه فجر خبر داد.

وی، دهه فجر انقلاب اسلامی را دهه نور و رحمت بیان کرد و گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی و اهمیت آن بر کسی پوشیده نیست و لازم است در برگزاری برنامه‌های این دهه تمام تلاش خود را به کار گیریم.         
حسین زادگان افزود: دهه فجر خاستگاه ارزش‌های اسلامی و نقطه عطف انقلاب اسلامی ایران است و باید هر سال در این دهه مبارک برنامه‌های ارزشی و در خور‌شأن این نظام برنامه‌ریزی و اجرایی شود.
وی با بیان اینکه ایثار شهدای انقلاب را نباید فراموش کرد، گفت: اقتدار ایران اسلامی مرهون خون پاک شهدا است .    
حسین زادگان در ادامه با بیان اینکه خدمت به این نظام مایه افتخار و توفیق است و کسانی که از توفیق خدمت‌گزاری برای ملت ایران برخوردار هستند باید از این فرصت استفاده کنند، اظهار کرد: مسؤولان برای خدمت به مردم تلاش بیشتری کنند.
دیدار با خانواده های معظم شهدای انقلاب و جانبازان سیاسی و زندانیان سیاسی قبل از انقلاب، دیدار با جانبازان بستری در مراکز درمانی، برگزاری مراسم ویژه عطرافشانی گلزار شهدا به همراه اجرای برنامه متنوع فرهنگی از جمله برنامه های ایام الله دهه فجر است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *