فرماندار بابل از قهرمان کشتی فرنگی جهان تجلیل کرد

 

نسیم ورزش: فرماندار بابل  از بشیر باباجان زاده قهرمان فرنگی کشتی جهان در محل فرمانداری این شهرستان تجلیل کرد.

 

بشیر باباجان زاده اهل بابل عضو تیم ملی کشتی ایران در شیراز در وزن ۱۳۰ کیلوگرم با شکست حریف روسی به مقام قهرمانی دست یافت .
فرماندار بابل در مراسم تجلیل از این کشتی گیر گفت : مایه افتخار است که یک پهلوان بابلی در میان تعداد زیادی از رقبا بتواند عضو تیم ملی کشتی فرنگی شود و با پشت سر گذاشتن رقیبان قدر جهانی روی سکوی قهرمانی بایستد.
محمدتقی عباسپور افزود : خوشبختانه جوانان ما در هر عرصه ای که ورود می کنند ، با جدیت اهداف را پی می گیرند به افتخارات زیادی دست می یابند.
وی بیان کرد : قهرمان جهان بشیر باباجان زاده که افتخار حضور در تیم ملی در رده های سنی مختلف را داشته است ، پله های ترقی را با هوشیاری و پشتکار طی کرده است.
فرماندار بابل گفت : امروز جوانان ما در خان طومان سوریه نیز افتخاراتی را آفریدند که کمتر کسی جرات چنین کاری را دارد.
عباسپور با انتقاد از اداره ورزش و جوانان بابل ، افزود : شخصیت هایی همانند بشیر باباجان زاده به سادگی به این جایگاه نرسیده اند و این اداره می بایست جدی تر و استقبال شایسته ای از این قهرمان جهان به عمل می آورد.
وی گفت : خوشبختانه ما جوانانی داریم که در عرصه های مختلف می توانند برای افکار عمومی یک مبنا و الگو باشند و همه ما وظیفه داریم چنین قهرمانان و پهلوانان را مورد تجلیل قرار دهیم تا الگویی برای دیگران باشیم.
بشیر باباجان زاده کشتی گیر بابلی عضو تیم ملی ایران متولد ۱۳۶۸ است که تاکنون توانسته ۲۱ مدال آسیایی و جهانی کسب کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو