فرصت یک هفته‌ای برای ساماندهی اوقاف فراغت در مازندران

 

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران گفت: فرم‌های برنامه‌های اوقات فراغت در استان به دستگاه‌های عضو داده می‌شود تا مدیران کل برنامه‌های خود را ظرف یک هفته به ستاد ارائه کنند.

اوقات فراغت

حبیب حسین‌زادگان در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان مازندران اظهار کرد: غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان استان در دستور کار ستاد ساماندهی است.

وی با بیان اینکه این سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در استان است، افزود: در سال گذشته برنامه جامعی وجود نداشته است اما امسال با جمع‌آوری برنامه‌های کمیته‌های ستاد ساماندهی جوانان سایتی طراحی شده است که تا جوانان برای پر کردن اوقات فراغت خود از آن بهره‌مند شوند.

حسین‌زادگان با اشاره به اینکه ۱۳ دستگاه از ۲۲ دستگاه ذی‌ربط با این ستاد همکاری داشته‌اند، تاکید کرد: ادارات کل آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و بهزیستی با بیشترین جمعیت بهترین راندمان کاری را برای اوقات فراغت امور جوانان داشته‌اند.

مدیرکل امور جوانان مازندران استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد در راستای اصل ۴۴ را از دیگر اهداف ستاد عنوان و تاکید کرد: پژوهشی برای نیازسنجی از برنامه‌های اوقات فراغت سال ۹۵ توسط دانشگاه مازندران انجام شده است.

وی با بیان اینکه صدا و سیما پوشش خبری برنامه‌های دستگاه‌های عضو ستاد را بر عهده دارد، خاطر نشان کرد: اردوهای جهادی هم توسط سپاه انجام می‌گیرد.

حسین‌زادگان با اشاره به پیگیری اوقات فراغت جوانان در روستاها یادآور شد: فرم‌های برنامه‌های اوقات فراغت به دستگاه‌های عضو داده می‌شود تا مدیران کل برنامه‌های خود را ظرف یک هفته به ستاد بدهند.

وی در پایان گفت: این مسئله پیگیری شده و تذکر جدی هم داده می‌شود.

در پایان این جلسه از مدیران کل آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و بهزیستی به دلیل بیشترین راندمان کاری در امور اوقات فراغت جوانان تجلیل شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو