فرصت سوزی تیم فوتبال آراد بهمن آمل در دقیقه ۹۵

 

نسیم ورزش: تیم آراد بهمن آمل با فرصت سوزی و توقف در بازی خانگی در هفته دوازدهم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال امیدهای باشگاه های کشور صعود به صدر جدول رده بندی این رقابت ها را از دست داد.

آراد بهمن آمل و شهرداری ارومیه در چارچوب هفته دوازدهم این رقابت ها در ورزشگاه شهدای لیتکوه آمل به مصاف هم رفتند و با تساوی یک بر یک زمین فوتبال را ترک کردند .

تیم آراد بهمن آمل که در مکان سوم جدول رده بندی این مسابقات قرار داشت ، در صورت پیروزی در این بازی خانگی می توانست صدرنشین این رقابت ها شود.

بازیکنان جوان و با انگیزه ‘ مهرداد حبیبی ‘ در آراد بهمن با حمایت تعداد اندک تماشاگر بازی را تهاجمی آغاز کردند اما همانند چند دیدار خانگی این فصل در پایان نیمه نخست در گلزنی ناموفق بودند.

در آعاز نیمه دوم این مسابقه تیم میزبان بر حملات خود افزود و در دقیقه۵۱ صاحب گل نخست شد.

پس از گل نخست تیم آراد بهمن، تیم شهرداری ارومیه پس از دریافت این گل تلاش های خود را افزایش داد و چند موقعیت هم بر روی دروازه تیم میزبان ایجاد کرد.

در حالی که تیم آراد بهمن آمل تا پایان وقت قانونی با نتیجه یک بر صفر از میهمان خود پیش بود ودر آستانه کسب ۳ امتیاز این بازی خانگی قرار داشت، پنج دقیقه وقت اضافه اعلام شده سبب شد تا تیم شهرداری ارومیه موفق شود در ثانیه های پایانی بازی را به تساوی بکشاند.

شاگردان مهرداد حبیبی در تیم آراد بهمن آمل با ازدست دادن ۲ امتیاز خانگی با ۱۷ امتیاز در رده سوم جدول شش تیمی این رقابت ها باقی ماند.

این تیم در گروه یک مسابقات دسه یک فوتبال امیدهای کشور با تیم های گسترش فولاد تبریز ، شهرداری تبریز ، شهرداری ارومیه ، شهرداری اردبیل ، بعثت کرمانشاه و داروسازی و تاک هم گروه است.

فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک فوتبال امیدهای باشگاه های کشور با حضور ۲۳ تیم از روز چهارشنبه ۱۸ آعاز شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو