فرشاد پیوس سرمربی سپیدرود رشت شد

فرشاد پیوس گلزن افسانه ای فوتبال ایران سکان هدایت سپیدرود را در دست گرفت و طی قراردادی که جمعه شب در دفتر باشگاه سپیدرود به امضا رسید پیوس تا پایان امسال این مسئولیت را برعهده خواهد داشت.
IMG15442683
پس از استعفای علی نظرمحمدی از سرمربیگری سپیدرود، هیات مدیره باشگاه با برگزاری جلساتی تمامی گزینه های موجود را مورد بررسی قرار داد و چون تا پیش از مسابقه با نفت و گاز گچساران در ارتباط با گزینه خاصی به جمع بندی رسیده نشد، مصوب گردید که با اعتماد به کادرفنی بدون سرمربی تیم به گچساران برود که با کسب تساوی، بچه ها موفق شدند نتیجه قابل قبولی را بدست بیاورند.

فرشاد پیوس که از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است در کسوت مربیگری هم در تیم های چون تراکتورسازی، خونه به خونه و برق شیراز حضور داشته اند و با اطلاعات و شناختی که نسبت به تک تک بازیکنان سپیدرود داشتند، هیئت مدیره تصمیم گرفت تا هدایت این تیم پرهوادار را به ایشان بسپارد.

در حال حاضر سپیدرود در مرحله نهایی لیگ دسته دوم از دو بازی خارج از خانه یک امتیاز کسب نموده است و با توجه به اینکه پنج بازی از هشت بازی این تیم در خانه برگزار خواهد شد، بهترین فرصت برای بازگشت رودخروشان شمال به لیگ دسته اول در پیشرو خواهد بود.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *