فرزان عاشور زاده تکواندوکار مازنی المپیکی پاداش خود را از رئیس کمیته ملی المپیک دریافت کرد

 

نسیم ورزش: رئیس کمیته ملی المپیک پاداش ورزشکاران المپیکی تیم ملی تکواندو را پرداخت کرد.

فرزان عاشورزاده

فرزان عاشورزاده مدال آور مازنی مسابقات جهانی و تکواندو کار المپیکی تجلیل شد.

ملی پوشان و کادر فنی تکواندو  از سوی رییس کمیته ملی المپیک مورد تقدیر قرار گرفته و پاداش المپیکی خود را دریافت کردند. در ابتدای این مراسم کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک ضمن تقدیر و تشکر از تمامی عوامل تیم تکواندو اظهار داشت: وزارت امور خارجه کشور و سفارت خانه های ایران در خارج از کشور همکاری خوبی در اعزام‌های ورزشی کشورمان داشته و همیشه قوت قلب جامعه ورزش بوده اند که جای تشکر دارد.

وی ادامه داد: هدف از حضور در این رقابت ها دیدار با رییس فدراسیون جهانی و طرح برخی مطالبات به حق تکواندو کاران کشورمان بود که در میادین مختلف بارها و بارها پرچم پر افتخار کشورمان را به اهتزار در آورده‌اند. بر خود وظیفه دانستیم تا عرق این عزیزان خشک نشده از زحمات و تلاش هایشان تشکر کنیم و به همین دلیل با حضور سفیر محترم کشور عزیزمان پاداش کادر فنی و سهمیه بگیران المپیک را به آنها تقدیم می‌کنیم.

سپس سفیر ایران در مکزیک گفت: سفارت ایران در مکزیک برای هر گونه مراودات ورزشی با این کشور آمادگی لازم را دارد و حضور شما عزیزان در رقابت‌های بین المللی باعث افتخار هر ایرانی در هر کجای جهان است.

در خاتمه این نشست صمیمی پاداش سجاد مردانی، مسعود حجی زواره و کادر فنی تیم ملی تکواندو از سوی رییس کمیته ملی المپیک اهدا شد. پیش از این پاداش عاشورزاده و خدابخشی از سوی کمیته ملی المپیک اهداء شده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *