فرزان تنها مسافر بازیهای آسیایی جاکارتا مردان شد

نسیم ورزش : فرزان تنها مسافر بازیهای آسیایی جاکارتا مردان شد.

فرزان تنها مسافر بازیهای آسیایی جاکارتا

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ مرحله پایانی مسابقات انتخابی مردان هوگوپوش کشورمان برای شرکت در بازیهای اسیایی جاکارتا امروز (پنجشنبه – ۳۱ خردادماه) در ۳ وزن ۶۳-، ۸۰- و ۸۰+ کیلوگرم با حضور ۱۱ تکواندوکار در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود تا ترکیب تیم مردان تکواندوکار ایران تکمیل شود فرزان عاشورزاده نماینده وزن ۵۸- کیلوگرم به دلیل عملکرد مطلوب در قهرمانی آسیایی و کسب مدال نقره اولین سهمیه حضور را بدست آورد و در نهایت تنها مسافر مازنی در گروه مردان شد.

سروش احمدی و احمد محمدی ۲ تکواندوکار دیگر از مازندران بودند که شانس حضور در این پیکارها را پس از هادیان و پلنگ افکن از دست دادند حالا مازندران با ۳ نماینده در گروه بانوان و حضور قطعی فرزان ۴ تکواندوکار راهی مسابقات مهم جاکارتا میکند.

ابوالفضل یعقوبی نماینده وزن ۶۸- کیلوگرم استان باید خود برای شرکت در مرحله دوم مسابقات گرندپری که ۱۹ تا ۲۱ مردادماه در “مسکو” روسیه برگزار می‌شود آماده کند.

هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و حسن فلاحی راد به عنوان مربی می‌باشد. گفتنی است؛ هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ در بخش تکواندو (پومسه و کیوروگی) از ۲۸ مردادماه تا یکم شهریورماه در “جاکارتا” اندونزی برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو