فرزاد مجیدی: همچنان نگران اشتباهات داوری هستیم

نسیم ورزش :  فرزاد مجیدی: همچنان نگران اشتباهات داوری هستیم / سرپرست نساجی مازندران گفت: نمی‌خواهیم دیگر درباره مسایل داوری حرف بزنیم چون اینقدر گفته‌ایم که نه تنها ما، بلکه طرفداران و خود مسئولان کمیته داوران هم خسته شده‌اند چون راه حلی برای آن پیدا نکرده‌اند.
همچنان نگران اشتباهات داوری
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ فرزاد مجیدی سرپرست تیم بعد از برد شب گذشته مقابل استقلال خوزستان می‌گوید: «ابتدا به مجموعه باشگاه و همینطور هواداران خسته نباشید می‌گویم. با خوشحالی هواداران خستگی از تن مان در رفت. وقتی خوب بازی می‌کنیم و نتیجه نمی‌گیریم، واقعا از نظر روحی تحت فشار قرار می‌گیریم و خسته می‌شویم اما خدا را شکر با شکست استقلال خوزستان خستگی این چند هفته از تن‌مان خارج شد. وقتی هواداران خوشحال هستند، دیگر دغدغه‌ای نداریم. هیچ چیز برایمان مهم‌تر از آنها نیست. بردی که به دست آوردیم اتفاق خوبی بود و قطعا کمک خواهد کرد تا در بازی‌های بعدی دوباره نتایج خوبی به دست بیاوریم. نساجی امسال جزو تیم‌هایی است که خوب بازی می‌کند و همه این را می‌گویند. پشت این اتفاق تلاش‌‌های شبانه‌روزی تمام دست اندرکاران باشگاه است. جا دارد از آقای امیری مدیرعامل باشگاه هم یک تشکر ویژه کنم که همه جوره برای حل مشکلات تلاش کرده‌اند.»
 
مجیدی با اشاره به جو خوبی که بعد از برد مقابل استقلال خوزستان در ورزشگاه وطنی وجود داشت، توضیح می‌دهد: «حق این هواداران بود که بیشتر و بیشتر در این ورزشگاه جشن بگیرند. نمی‌خواهیم دیگر درباره مسایل داوری حرف بزنیم چون اینقدر گفته‌ایم که نه تنها ما، بلکه طرفداران و خود مسئولان کمیته داوران هم خسته شده‌اند چون راه حلی برای آن پیدا نکرده‌اند. در همین بازی دیروز داور بازیکن ما را اخراج کرد و به قول جواد نکونام این اخراج کادو به تیم استقلال خوزستان بود. خدا را شکر با وجود این مسئله ما برنده شدیم ولی همچنان نگران هستیم چون در اکثر بازی‌های فصل ما اشتباه داوری رخ داده است. وقتی یک برد اینگونه مردم یک استان را خوشحال می‌کند، چرا باید اشتباهات داوری مدام علیه نساجی رخ دهد؟ امیدواریم اشتباه دیروز، آخرین اشتباه بوده باشد.» 
 
سرپرست نساجی مازندران در پایان می‌گوید: «به طور قطع نساجی بهتر و بهتر خواهد شد. این را فقط من نمی گویم؛ امسال نساجی یکی از بهترین فوتبال‌ها را بازی می‌کند. نظم تیمی ما مثال زدنی است و خیلی خوشحالم در تیمی حضور دارم که همه در آن یکدل و متحد هستند. همین جا می‌خواهم از زحمت کشان رسانه هم تشکر کنم که قطعا در پیشرفت فوتبال نقش مهم و غیر قابل انکاری داشته‌اند و تلاش ما هم این بوده که همواره تعامل خوبی با آنها داشته باشیم.» 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو