برای فردی که تلاش هایش به خوبی دیده نشد…

اختصاصی نسیم ورزش/ به قلم سید مجید محمدیان: برای فردی که تلاش هایش به خوبی دیده نشد… /در کنار هم برای ایجاد اتحاد در ورزش مازندران تلاش خواهیم کرد

فردی که تلاش هایش به خوبی دیده نشد

میشود برای آرامش در ورزشی که سراسر کشور به آن امید بسته است تلاش کرد.

می شود با ایجاد آرامش اتحاد ایجاد کرد و می شود نگرانی ها را به پایان رسانید.

مشکل درون خانواده ورزش است مشکل قابل حل است دشمنی سرانجامی ندارد.

این راه را بارها رفته ایم و پایان آن عدم تمرکز بر متن خواهد بود.

فصل کردن را کنار بگذاریم و به وصل شدن بی اندیشیم فرصت را مغتنم بشماریم به نفع ورزش بگذریم و پشت میز در کنار هم برای توسعه ورزش پر اعتبار مازندران بنشینیم.

دلها را صیقل دهیم تلاش کنیم مطمئنا به توفیقاتی دست خواهیم یافت.

متاسفانه عده ای از این اختلافات بهره برده اند برادری ها را کنار گذاشتیم و چه ساده به یکدیگر تاختیم فراموش کردیم که حاشیه ها پاک کنی خواهد شد و متن ها را پاک خواهد کرد.

قلم ها به روی کاغذ کشیده می شود ولی قلمی ماندگار خواهد شد که از انصاف به دور نباشد باید برای رفع ناراحتی ها در ورزش مازندران تلاش شود.

عده ای این را نمی خواهند و از جدایی های موجود بهره می برند .

حبیب حسین زادگان متولی دستگاه ورزش مازندران تنهاست اقداماتش به خوبی دیده نشد تلاش هایش در راستای رفع محرومیت در  زیرساختهای ورزشی به خوبی به  منحصه ظهور نرسید شاید افرادی نگران حفظ میز خود بودند و کم کاری های آنها با ورزش مازندران چنین کرد شاید عده ای از این اختلافات بهره بردند و حسین زادگان را بعنوان مدیر کل ورزش و جوانان مازندران به پیشانی انتقادات رهنمون کردند.

بازنشستگی و قوانین دیگر را برای تاختن به یکدیگر بهانه کردیم زیرا فردی به نگرانی هایمان پاسخ نداد.

اطرافیان حبیب حسین زادگان به خوبی نتوانسته اند موضوعات را مدیریت کنند و این مشکلات تکراری دوباره در ورزش مازندران ایجاد شد.

بار دیگر حواشی در ورزش مازندران طنین انداز شده است.

حسین زادگان بعنوان یکی از اخلاقی ترین مدیران کل ادوار ورزش مازندران هیچگاه به دنبال برخورد و تقابل نبود اما افرادی در دستگاه ورزش مازندران و خارج از آن نگذاشتند آرامش در مدیریت ورزش مازندران به خوبی ایجاد شود و تفکرات در جهت توسعه متمرکز شود.

برخی از اطرافیان حسین زادگان برایش هزینه های سنگینی ایجاد کردند و او را با دیوار محکم حواشی برخورد دادند.

باید همدلی ایجاد کنیم تلاش کنیم و برای موفقیت در ورزش مازندران از امروز رفتارهایمان را بازنگری نماییم می شود با هم به نتیجه ای مطلوب برسیم می شود اختلافات را کنار بگذاریم و به نگرانی های جامعه بزرگ و محترم ورزش مازندران بپردازیم.

ورزش مازندران سربلند است شرایط خوبی دارد و می تواند با اندکی صبوری موفقیتهایش بیش از پیش شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو