از فردا گاز ادارات دولتی و سی ان جی مازندران قطع می شود

نسیم ورزش : جانشین شورای هماهنگی مدیریت بحران مازندران گفت: براساس پیش بینی هواشناسی با برودت هفت تا ۸ درجه ای دما در این استان از سوم بهمن ماه، گاز ادارات دولتی وجایگاه های سی ان جی قطع می شود.

 

گاز

به گزارش پایگاه خبری تتحلیلی نسیم ورزش ، علی نبیان روز شنبه در نشست شورای توسعه و برنامه ریزی مازندران افزود : ادارات دولتی باید به جای گاز از سیستم های گرمایشی برقی استفاده کنند.
وی اضافه کرد :امکان بهره گیری از سیستم گرمایشی برقی درادارات دولتی استانی و شهرستانی وجود دارد و مدیران این ادارات موظفند تا برای کمک به تامین گاز خانگی از سیستم های برقی بهره گیرند.
* قطع گاز جایگاه های سی ان جی از عصر فردا
وی اظهارداشت : همچنین مطابق برنامه ریزی قبلی گاز جایگاه های سی ان جی استان های شمالی از جمله مازندران نیز از عصر فردا سوم بهمن ماه قطع می شود.
معاون عمرانی استاندارمازندران گفت که قطعی گاز جایگاه های سی ان جی برای تامین گاز مشترکان خانگی تا روز سه شنبه پنجم بهمن ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.
وی افزود : در صورت نیاز بیشتر ، گاز مشترکان پرمصرف صنعتی نیز برای تامین نیاز مشترکان خانگی قطع خواهد داشت.
نبیان از مشترکان خانگی در مازندران خواست تا با مصرف بهینه شرکت گاز استان را در مدیریت مصرف حمایت کنند.
مازندران ۱۱۸ جایگاه سی ان جی دارد که طبق برآورد شرکت گاز این استان قطع سوخت این واحدها می تواند انرژی ۴۰ هزار مشترک خانگی گاز را تامین کند.
*سوخت جایگزین برای ۵۰ درصد نانوایی ها
معاون استاندارمازندران گفت که در یک ماهه اخیر که بحث قطع احتمالی گاز از ترکمنستان مطرح شد، برای تامین نان مورد نیاز در صورت بروز مشکل قطع گاز، حدود ۱۵۰۰ نانوایی دوگانه سوز شدند.
نبیان افزود : در شرایط فعلی حدود ۵۰ درصد از چهار هزار نانوایی فعال در این استان مجهز به سوخت دو گانه شدند.
مازندران یک میلیون و ۸۰۰ هزار مشترک دارد که روزانه به طور میانگین ۲۵ میلیون متر مکعب گاز مصرف می شود و در برودت هوا این مصرف به ۲۸ میلیون متر مکعب می رسد.
هواشناسی مازندران پیش بینی کرد با ورود سامانه بارشی از عصر امروز به تدریج از بامداد فردا یکشنبه سوم بهمن ماه میانگین دمای هوا ۶ تا ۸ درجه سانتیگراد کاهش خواهد یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو