عمران ساری در بازی سرنوشت ساز در خانه به مصاف شهرداری ارومیه می رود

نسیم ورزش : هفته بیست ودوم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان ایران، در حالی فردا ۱۳ بهمن ماه برای اکثر تیم ها به خط پایان می رسد که عمران ساری در بازی سرنوشت ساز در خانه به مصاف شهرداری ارومیه می رود.

 

عمران ساری در بازی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،تیم عمران ساری که با برد خیره کننده اش درنیم فصل اول در رده چهارتیم اول جدول۱۸تیمی لیگ برترمردان ایران جای خوش کرده بود، درنیم فصل دوم با بحران مالی و پرداخت نشدن دستمزد بازیکنانش تا بازی ماقبل آخر به رده هشتم رسید.
هم اکنون عمران ساری از۲۱هفته بازی والیبال لیگ برتر با کسب ۹ برد و۱۲ باخت و۲۶ امتیاز دررده هشتم قرار دارد و رسیدن به مرحله پلی آف و قرارگیری دربین هشت تیم این مرحله باید علاوه بر برد در بازی خانگی برابر تیم قدر شهرداری ارومیه و منتظر باخت یکی از دو تیم کاله آمل، اردکان یزد و شاید درصورت لزوم شهرداری تبریزباشد.
براساس جدول رده بندی مسابقات والیبال مردان ایران لیگ برتر، کاله آمل با ۹ برد و۱۲ شکست با ۲۹ امتیاز در رده پنجم،اردکان یزد نیز با نتایج مشابه دررده ششم، شهرداری تبریزبا یک بازی کمتر با ۹ پیروزی و۱۱ شکست دررده هفتم قراردارند.
درشرایط فعلی با این فرایند که برای رده بندی تیم ها درجدول مسابقات لیگ برتروالیبال ابتدا برد مورد سنجش قرار می گیرد و درصورت برابری برد تیم ها، کاربه امتیاز شماری می رسد، باخت هر یک از دو تیم کاله آمل و اردکان یزد وشهرداری تبریز در۲ بازی پیشرو و برد عمران می تواند این تیم ساروی را به پلی آف و جمع هشت تیم برساند.
کاله آمل درگنبد مهمان هاوش، اردکان یزد درتهران مهمان صالحین ورامین درهفته ۲۲ رقابت های لیگ برتر والیبال هستند که این مسابقات فردا چهارشنبه ۱۳ بهمن ماه برگزار می شود.
سرمربی عمران ساری می گوید : بر روی کاغذ تیم ما برای صعود به مرحله پلی آف و قرارگیری در جمع هشت تیم نیاز به برد در برابر تیم شهرداری ارومیه در ساری و امید به شکست تیم های همسان مانند کاله آمل و اردکان یزد دارد.
بهزاد محمودی در گفت وگو با خبرنگارایرنا گفت : اگر یکی از این دو تیم در بازی آخر در برابر حریفان خود تن به شکست دهند وعمران نیزدرساری ارومیه را از پیشرو بردارد، شانس صعود به مرحله پلی آف را به دست می آورد.
وی افزود : البته شکست شهرداری تبریز در دو بازی آینده نیز می تواند یکی از دیگر گزینه های شانسی برای تیم عمران جهت صعود به مرحله بعد باشد که این گزینه به سختی قابل دست یافتن است.
وی اظهارداشت : ازآنجایی که دروالیبال رده بندی تیم ها درجدول ابتدا براساس برد و درصورت برابری در برد به امتیاز شماری می کشد، سه تیم عمران، کاله و اردکان یزد هرکدام ۹ برد شرایط یکسانی را در جدول برای صعود به مرحله بعدی دارند.
بهزاد محمودی ابرازامیدواری کرد تا تیم های عمران و کاله آمل بتوانند با برد دربرابرحریفان خود برای نخستین باردرتاریخ والیبال لیگ برترمردان ایران دو تیم از مازندران به مرحله پلی آف برسند.
رقابت های پلی آف والیبال لیگ برترمردان ایران یک هفته پس از پایان این رقابت ها به صورت حذفی برگزار می شود و درپایان تیم قهرمان این رقابت ها برای حضوردرمسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا شرکت می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *