فرجی و خنکدار دو کاراته کای مازندرانی المپیکی شدند

نسیم ورزش : سرپرست هیأت کاراته مازندران گفت: علیرضا فرجی و فاطمه خنکدار به عنوان دو کاراته کای مازندرانی با برتری مقابل حریفان سهمیه المپیک جوانان را کسب کردند.
دو کاراته کای مازندرانی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ کسری منوچهری  با اشاره به درخشش دو کاراته‌کای مازندرانی در کسب سهمیه گزینشی المپیک اظهار کرد: علیرضا فرجی و فاطمه خنکدار به عنوان دو کاراته‌کای مازندرانی نشان طلای مسابقات انتخابی گزینشی المپیک در اوماگ‌ کرواسی را کسب کردند تا شمار المپیکی‌های جوان کاراته کشورمان به چهار نفر برسد.

وی تصریح کرد: علیرضا فرجی کاراته‌کای مازندرانی وزن ۶۱-کیلوگرم تیم ملی جوانان کشورمان برای رسیدن به فینال توانست حریفانی از لیتوانی،کره جنوبی، تایلند، ازبکستان و قزاقستان را شکست دهد و راهی پیکار نهایی شود و با اقتدار نشان خوشرنگ طلای این وزن را کسب کرد.

منوچهری در ادامه یادآور شد: همچنین فاطمه خنکدار دیگر کاراته کای جوان مازندرانی در وزن ۵۳-کیلوگرم با پیروزی های پی در پی خود برابر حریفانی از ایتالیا، قزاقستان، مقدونیه، لیتوانی و آلمان راه خود به فینال مسابقات انتخابی المپیک در اوماگ کرواسی راه یافت و  نشان طلای این وزن را کسب کرد.

سرپرست هیأت کاراته مازندران گفت: مسابقات گزینشی انتخابی اوماگ کرواسی برای کسب سهمیه المپیک در بوینس آیرس آرژانتین برگزار شد.

وی در پایان افزود: مراسم استقبال از این دو ورزشکار عصر امروز با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی در جویبار برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو